Wishlist for Christmas

Sunday, November 03, 2013
Jõuludeni on küll veel omajagu aega, aga wishlisti jaoks pole kunagi liiga vara.

1. See MK kott kriibib mu hinge juba sajandeid.. Ilus, lihtne ja mahukas. Kõik vajalikud omadused olemas ja ma sisimas väga loodan, et mingi ime kombel see varsti mu garderoobi kaunistab.

2. Victoria's Secreti tooteid olen ma ka juba ammu omale ihaldanud ja tegelikult ei olegi tähtis, milline nende suurest tootevalikust kingikotti satuks, sest kõik on nii imelised!

3. Siidine hommikmantel on üks nendest asjadest, mida ma oma ideaalse talvehommiku juurde ette kujutan. Ma arvan, et juba ainuüksi selle kandmine tekitab hea tunde, et päev võiks hästi alata. Soojad sussid ja kohvitass ka veel juurde ning saab mõnusalt päevaga alustada.

4. VOGUE beane'i on minu arust üks kõige coolimaid slogan beani'sid, mida ma näinud olen. Selline müts annab juba üksi riietusele väga palju juurde ja kuna talv on kohe-kohe käes, siis peakski endale ka juba talvevarustust koguma hakkama.

5. Juuksesirgendaja on üks hädavajalikumaid asju, mis mul ilutoodetest(?) olemas peab olema, sest mu juuksed ei ole mitte kunagi lihtsalt sirged. Mulle küll meeldib, et mu juuksed on piisavalt kohevad ja hoiavad ennast ilusti, aga tihti tekib tahtmine sirgete juuste järele. Kõige tüütumad on aga need väikesed "beebijuuksed", mis kunagi nii ei ole, nagu ma tahaksin. Selle tõttu haaran pea iga hommik sirgendaja ja sirgendan vähemalt kõrvade juures olevad juuksed ära :D . AGA kuna mu kaua armastatud sirgendaja hakkab juba vaikselt otsi andma, siis vajadus uue järele on suur. Conair'i oma oleks ideaalne, sest selles on sirgendaja ja lokitangid ühes ja kvaliteedi poolest peaks tegu olema hea tootega.

6. Jaaa last but not least - lõhnaküünlad! Jälle üks tore ja vajalik kaaslane talviseks ajaks.


No comments:

Post a Comment