DIY christmas gift ideas

Wednesday, December 18, 2013
Ma armastan oma kallitele inimestele kingitusi teha ja eriti hea on kinkida midagi, millega sa ise vaeva oled näinud. Kui see muidugi hea ja ilus välja tuleb. Need ise tehtud kingitused on minu arust nii armasad ja perfektsed oma sõbrannadele jagamiseks. Eriti meeldivad mulle erinevad purgi-ideed. Näiteks selline Brownie Mix juba näeb nii ilus välja!:
http://call-me-cupcake.blogspot.se/2011/12/edible-gift-idea-brownie-mix.html
Teise asjana olen see aasta üha rohkem leidnud igasuguseid koduseid keha- ja näohooldusretsepte, mis võib olla väga hea kingitus näiteks sõbrannale, kes huvitub ilumaailmas. Aga miks mitte ka õele või emale? Ma arvan, et iga naise jaoks on enda naha eest hoolitsemine oluline ja sellise armsa kingituse tegemine võib väga hea üllatusena tulla. Mina olen igatahes kahe käega poolt igasugusele kodusele nahahooldusele. Olen isegi paari retsepti katsetanud ja meeldivalt üllatunud olnud kui hästi mõned toiduained nahale mõjuda võivad. Proovige järgi!
http://www.insonnetskitchen.com/holiday-gift-idea-diy-body-scrub-kit/
http://www.savynaturalista.com/2013/11/15/cinnamon-sugar-body-scrub/
Paljude inimesed ilmselt leiavad, et igasuguste tasside kinkimine on üks suur tabu. Paar aastat tagasi oleksin ma isegi ilmselt ise ka pettunud olnud, kui keegi mulle jõuludeks tassi kinkinud oleks, aga praegu arvan ma vist isegi vastupidist. Armsalt ja ilusalt kaunistatud suur tass on sellisel külmal ajal väga hea ja vajalik kaaslane. Eriti hea oleks sinna sisse veel mingi magus üllatus panna ja üks tore jõulukink jälle valmis!
http://www.iheartnaptime.net/diy-christmas-mugs/


Viimase ideed ei ole vist raske ära arvata - ise tehtud maiustused! Kes meist ei armastan jõuluajal šokolaadi süüa.. Igasuguste trühvlite ja kommide retsepte leiab igalt poolt nii nii palju ja ise küpsetamine/kokkamine on juba pool rõõmu. Ilusad pakendid ja kaunistused teevad selle lihtsa kingituse veelgi armsamaks. 
http://www.buzzfeed.com/peggy/38-ways-to-give-the-gift-of-food-this-season?sub=1882063_715606
http://weekofmenus.blogspot.com/2009/12/pecan-rolo-pretzels-that-is-just-what.html
Selliseid toredaid ideid on internetis veel ilmselt tuhandeid kui mitte rohkem. Ma väga loodan, et leian ise ka aega, et midagi neist katsetada ja kinkida kellelgi midagi väga omapärast ja kindlasti meeldejäävat. Nüüd ajasin endale veel rohkem jõulumeeleolu peale, aga peab veel need kaks päeva vastu pidama. Jõudu ja jaksu teilegi! :)

No comments:

Post a Comment