Happy Christmas

Tuesday, December 24, 2013
Pühadeeelne aeg läks minust nii kiiresti mööda, et polegi aega olnud siia kirjutama tulla. Vaheaeg algas igal juhul hästi. Sai head trenni, armsaid inimesi ja ilusaid üllatusi. Pühapäeval käisime ka Liinaga lõpuks jõulushopingul ära ja nagu arvata oli, oli see tõsiselt väsitav. Aga õhtul hakkasime Tabiveres juba esimest jõulu tähistama oma terve perega. Nii hea meel oli näha, kuidas kõik nii õnnelikud on ja see kord nägi ka üht uut nägu meie peres. Hea tunne kohe, kui perre nii toredaid ja rõõmsaid inimesi juurde tuleb :) . Õhtu oli meil väga lõbus - mängisime vägaaa palju bowlingut, tegime igasuguseid erinevaid saunu ja nautisime üksteise seltskonda.
Pühapäev jätkus juba rohkem jõululiselt. Päeval vaaritasime kodus Liinaga päris pikalt ja õhtuks läksime kõik ära maale. Oh, milline pidusöök! See õhtu oli nii imeline, sest oma suure perega üle väga pika aja kõik koos aega veeta ja igasugu jutte rääkida ja südamest naerda tekitavad lihtsalt kõige südantsoojendavama jõulutunde. Nete nägimine oli ka jälle omaette rõõm, sest see väike printsess suudab ikka alati naeratama panna. Alati on muidugi omaette üllatus kui suureks ta juba kasvanud on. I guess they really do grow up so fast..
Ja täna sõitsid juba kõik jälle laiali ning meie tulime ka õhtuks linna tagasi. Kuna tänaseks on sellest suurest pühade pidamisest juba vastav väsimus peale tulnud, siis tegime täna mõnusama õhtu. Mina näiteks alustasin seda kuuma vanniga küünlavalgel, mis õnneks suutis juba natuke elu sisse puhuda. Jõulusööki sai ikka jälle söödud ja õhtu on möödunud heade filmide saatel. Parim osa sellest kõigest oli muidugi enda kinkide kätte andmine, sest oma vanemaid ja õde üllatada on nii tore :) .

Kokkuvõttes olen ma oma kõikide jõulupäevadega nii rahul. Ma pole oma perega ikka väga ammu aega veetnud ja see rõõm ja rahulolu, mis kõik need päevad toonud on, annab nüüd jälle uut energiat tulevaks aastaks. Ma nii armastan oma kallist pere ja soovin teilegi palju armastust! :)


Andmisrõõm on minu arust üks parimaid rõõme üldse! Ja kingituste pakkimine sinna juurde teeb teistele kingituste tegemise üheks parimaks asjaks pühade juures.
 Tõsiselt hea ja kvaliteetne šokolaad teeb jõuluõhtu veel umbes 10 korda paremaks.
 Armastan oma uut nunnut! Aitäh kallis õeke :)
 Kui juba mitu päeva oled ennast õhtuks viksilt riidesse pannud ja ilusaks teinud, siis viimane jõuluõhtu möödub ikka mugavates riietes. Seekordseteks headeks kaaslasteks on ka kingitusena saadud ülimõnusad retuusid. Ilmselt kannan neid nüüd ikka väga tihti nendel külmadel õhtutel :P .
 Näomaskide üle ei saa kunagi mitte rõõmustada! Juba ootan, et saaks proovima hakata. Ja see ilus helkurike hakkab küll minu õueriideid kaunistama, sest mul tõesti pole siiani ühtegi helkurit kuskil... Neid saab ka osta siit: http://www.siimujaani.com/epood/helkur_ja_pross_%C3%BChes

Ei jõudnudki kahjuks nendest päevadest üldse pilte teha, aga loodan, et ehk leiab õe tehtud piltide seast varsti midagi, mida siin ka jagada.

Armsaid pühi teile! :)

No comments:

Post a Comment