It's been a while..

Thursday, January 09, 2014
Pole tõesti ammu jõudnud endast siin märku anda, aga kuna meie arvuti ootab endiselt parandusse viimist (jälle!!), siis polegi väga siia blogimaailasse sattunud.
Nüüdseks on see meeletu aastavahetus juba mägede taga, aga isegi praegu veel sellele mõeldes oli see ülimalt tore. Mulle igatahes väga meeldis ja tundsin ennast terve õhtu nii hästi (enam-vähem...). Hommikul saime kohe uue rongi peale.. haha. Päris naljakas, et nende rongidega nüüd nii palju jama on. Aga vähemalt on ilusamad ikka kui vanad. Igatahes koju ma jõudsin ja järgmise päeva tegelesin kodus igasugu asjadega ja 2-4 jaanuari veetsin Marko juures.
Kooli tagasi minemine oli küll alguses tõeline piin, sest mul ei olnud mitte mingisugust motivatsiooni ja tahtmist sinna minna. Õnneks praeguseks on see rutiin juba sees tagasi ja motivatsioon ka tagasi, et kõik tööd ilusti ära teha ja need mõned kuud veel üle elada. Siiani tundub veel uskumatu kogu seda eksamite ja asjade juttu kuuldes, et varsti on see aeg reaalselt käes. Ootus ja hirm on selles osas vist mõlemad sama suured. Hetkel on koolis igatahes päris hull tamp juba peal ja peale õppimise jääbki ainult aega tantsimiseks, trenniks ja ongi kohe päev läbi. Praegugi ootan, et tantsimas ära käia, et kaheks tööks õppima saaks hakata. Ja puhkust ei saa isegi see nädalavahetus veel mitte, sest reede-pühapäev on meil tantsulaager, millest laupäeva olen üldse Nuias vanaema juubelil. Tuleb tihe nädalavahetus, aga samas on tahtmist kõigega juba tegeleda.


Pildid aastavahetuse look'ist.

No comments:

Post a Comment