My wonderful Monday!

Monday, January 27, 2014
Täna hommikul ärgates otsustasin, et täna PEAB tulema ilus päev ning õnneks läks kõik isegi kohati paremini, kui ootasin. Väike ülevaade minu päevast:


Ärkan alati hommikuti pigem varem, kui hiljem, et endale korralik hommikusöök teha, sest minu jaoks on see parim algus päevale.
 See kõik oli tõesti imemaitsev! + muidugi roheline tee, milleta ma enam ühtegi päeva olla ei suuda.
Ja teine põhjus varaseks ärkamiseks on muidugi kooliks sättimine, mis tegelikult ei võtagi mul väga palju aega, aga eelistan siiski kooli minna värske ja elavana kui alles ärganud padjanäoga :D .
8.30 - 12.35 sai koolis jälle natuke tarkust kogutud. Or not. Aga üllatavalt kiirelt möödusid need 3 tundi igal juhul.

Peale 3ndat tundi tulime koju, vahetasime kehalise jaoks riided ning läksime tagasi kooli. Ohh õudust, kui külm väljas on. Ma veendun iga talv üha enam, et mina pole ikka mitte mingisugune talveinimene ja üldse ma ei mõista kuidas saab väljas kehalise pidamine kohustuslik olla :( .

Õnneks siiski vähemalt selles osas vedas, et ei pidanud mingeid tobedaid mänge mängima ja saime Liinaga üle 5km ringi joostud. See oli tõesti kohati väga raske, aga pärast oli niiii super tunne koju jõudes. Õnneks oli meil piisavalt kiire tempo ja jõudsime isegi enne kella kahte koju (tund algas 13.15). Ning siis peale kosutavat dušši tegin meile ühe maitsva lõuna.

Siis jäi veel oma 2 tundi tantsmiseni, mis kuidagi märkamatult arvutis istudes mööda läks. Aga peab mainima, et nii mõnus on see vahepealne aeg lihtsalt kodus olla ja nautida seda päikesepaistet, mis mulle alati peale lõunat täpselt tuppa paistab. See ajab minus selle kevadootuse üha suuremaks!

See kord olin õnneks piisavalt tähelepanelik, et õigel ajal asju kokku panema hakata ning jõudsime õigeks ajaks trenni ka, kuigi siiski pidime umbes 40min lihtsalt istuma, sest inimesed "unustavad" ära, et trenni tulek on viimasel korral enne koolitantsu ülioluline. Well... eks igal inimesed on omad prioriteedid ja lõpuks jõudsid ikkagi kõik õnneks kohale ja saime paar korda läbi teha. Selle vaba tantsu suhtes tunnen ma ennast isegi üsna kindlalt praegu, aga see, mis pärast saama hakkas oli leebelt öeldes hullumaja. Ma tõsiselt kardan, et me ei tule oma "Closer"i tantsuga toime, sest see vajab veel niii niii palju harjutamist ja meil on jäänud vaid 2 päeva veel.. Loodame imedele :)

Peale 2h trenni jõudsin peale kella seitset ning 19.30-20.30 tegin veel jõutrenni kodus. Rule nr 1 - Never miss a Monday!

Õhtusöök sai täna päris hiline, aga selle eest oli see nii nii tore ja lõbus, sest täna jõudis isa ka koju ja mulle nii meeldivad need perekondlikud õhtusöögid, kus me räägime vist pooled maailma asjad kõik ära. So much love!

Tegelikult me ei söönud ainult salatit ja torti, aga ma unustasin toidust pilti teha :D .

Ja siin ma nüüd olen, kirjutasin seda postitust umbes 50 minutit.. AGA ma jõudsin selle enna kella 12 valmis, mis on juba iseenesest väga tore.
Sellised võiksid kõik esmaspäevad olla, ma olen nii rahul ja õnnelik hetkel ning lähen nüüd suurima heaolutundega magama.

Good night sweets! :)

1 comment:

  1. Anonymous30/1/14 21:27

    mul tekkis küsimus, et milliseid jõuharjutusi sa kodus tavaliselt teed ? mida ntks algajale soovitad ? võiksid postituse selle kohta teha =)

    ReplyDelete