Little catching up: iPhone #7

Wednesday, March 05, 2014
Ma kohe üldse ei valeta, kui ütlen, et elu on nii kiire hetkel (jälle). Minu möödunud nädalavahetus oli nii imeline, aga hetkel sellele tagasi mõeldes tundub see ilmatu kaugel olevat, sest varsti ongi juba jälle paar puhkepäeva. Nädal algas kahe koolivaba päevaga - esmaspäeval tulin linna tagasi, käisin arstil ja õhtul käisime tiiru Tartus Liinaga, millest suurt midagi kasu polnud. Teisipäeval oli koolis suur jooksupäev ehk spordipäev, mis nägi ette 8km läbimist kas jalutades või joostes. Mulle nii meeldis see! Ja oleks veel rohkem meeldinud, kui mu nõmedad säärelihased poleks jälle krampidesse läinud. Aga läbisime siiski selle maa joostes ära ja kuigi aeg polnud suurem asi, siis enesetunne oli pärast hea. Hiljem käisime veel jõusaalis ja tantsimas ning koju jõudes oli tõeline surmväsimus peal. Täna läks aga õnneks päev väga hästi. Jõudsin täna 50kg-ga kükke teha, mille üle mul nii hea meel on. Ja üllataval kombel isegi tundsin, et varsti võib jälle raskusi lisama hakata. Isegi sellised väikesed edusammud annavad nii palju energiat juurde!
Tänase ilusa ilmaga tuli jälle nii palju positiivseid mõtteid ja tulevane nädalavahetus tuleb ka ilmselt tore, mis veelgi rohkem rõõmu pakub. Nimelt ootame reedeks on kalleid sõbrannasid/sõpra külla ja laupäeval tuleb perekondlik (ehk kõik õed-vennad jne) pidutsemine ema töö juures. Life is good!

Lisan siia jälle väikese kokkuvõtte vahepealsest ajast, sest nagu ikka on kooli-trenni-õppimise vahelt vääääga raske korralike piltide tegemiseks aega leida. Loodame, et kui sellised kevadised ilmad jätkuvad, muutub ka see olukord paremaks! Toredat nädala lõppuuu! :)

No comments:

Post a Comment