So much has happened:

Wednesday, May 28, 2014
Elu ilma oma isikliku arvutita on ikka üsna raske, sest kunagi ei leia ma sobivat aega blogi kirjutamiseks. Juhtunud on selle ajaga palju ja pikka juttu sellest tegema ei hakka, aga väike ülevaade siiski:


  • Peaaegu 2 nädalat tagasi ehk siis üleelmisel neljapäeval lasin ma endale lõppude lõpuks nabaneedi ära teha. Olin sellest juba mõnda aega unistanud ja hetkel olen küll ülirahul oma otsusega. Kurb asi on ainult see, et pole nüüd alates sellest ajast korralikult kõhulihastele trenni teha saanud ja rannas ei tohi ma sellele päikest peale lasta, aga varsti varsti mööduvad ka need mured, nii et igati väärt otsus. 
  • Reedel oli kaua oodatud ja kardetud matemaatika eksam, mis läks üsna valutult mööda. Tahaks juba punkte teada! Õhtul oli ka viimane esinemine kultuurimajas ning peale seda lasin ennast lõpuuks Kuremaale viia. Jah, ma olin ikka vägaaa õnnelik! :)
  • Laupäev-esmaspäev möödusid kõik üsnagi ühtemoodi - terve päev rannas ja õhtul rahvaga õues. Nii mõnus! Esmaspäeval tegime ühe grilliõhtu ka, nii et tõeline suvetunne oli juba peal. Õnneks sain selle ajaga isegi üsna palju päikest ja juba tahaks tagasi kuumuse alla! 
  • Teisipäeval ehk eile tulin koju, et õhtul maakonna tantsupeo jaoks platsi peal natuke proovi teha. Ilm oli ikka väga kohutavaks läinud ja ammu polnud tundnud seda tunnet, et sõrmed täitsa jääs on.. Palavust on ikka jube kerge igatsema hakata. Igatahes saime õnneks ruttu asja tehtud ja hiljem õppisin veel tänaseks kontrolltööks. Nüüd on vaja end veel korralikult kokku võtta ja viimaseks eksamiks õppima hakata. Kuid et mitte ennast selles õppimises kurvana ja tüdinenuna tunda, sõidan ma kohe-kohe tagasi Kuremaale! :) 
Ilusat nädala teist poolt ja siin ka väike illustratsioon piltide näol :P .


No comments:

Post a Comment