One dream at a time

Thursday, June 12, 2014
Photo credit
Eelmisel nädalal helistas mulle mu vend ning rääkis, et neil on augustiks lennupiletid reisile ostetud ja et kas me ei tahaks ühineda. Rääkisin muidugi kohe Liinale ka, kuigi ega ma kumbki ei arvanud, et me minna saame, sest sügisel on ju väga kolida, mis tähendab omakorda väljaminekuid. Siiski jäi see teema õhku ja vanemad pakkusid välja, et nad võiksid selle reisi meile lõpukingiks teha. Kõlas küll uskumatult ja ikkagi ei olnud miski üldse üldse kindel. Jätsin selle teema siis sinnapaika ja üks päev kirjutas Liina mulle, et isa kandiski raha ära. See tähendas seda, et piletid Tallinn-Mallorca on meil nüüd olemas ja 18. august on minek! Plaan on vist minna nädalaks ning ööbimiseks võtame mingi apartmendi või villa, aga eks kõik selgub lähitulevikus.

Mul on selle reisi osas nii mixed feelings, kui aus olla. Muidugi olen ma 100% ärevil ja põnevil, sest see saab olema minu esimene soojamaa reis ja samal ajal ka esimesed lendamised(!). Samas tahan ma kindlasti, et ma saan seda reisi tõesti nautida ja ei peaks raha pärast liialt muretsema, mis tähendab aga seda, et kuskilt peab ikkagi tööd leidma. Selles osas on küll seis üsna lootusetu, sest ma olen neid CV-sid niiii palju ära saatnud, aga ei miskit... Hetkel jääb ainult loota, et see probleem saab ikka mingi lahenduse ja augustis võib ennast juba kindlamalt tunda.

Teine asi, mis mind selle reisi osas ennast nii hästi tundma ei pane on see, et Marko minuga kaasa ei tule. Ma kujutan juba praegu ette kuidas mind see igatsus piinama hakkab (sest jah, ma olen nii harjunud suviti 24/7 koos olema) ja sellises kohas koos olemine oleks nagu omaette unistus.. Ma üritan praegu kõigest väest neid mõtteid enda peast blokeerida, sest millegipärast on mul enda suhtes nii halb tunne.. Oeh, ega see ilmselt väga kergemaks ei lähegi, kuid ma üritan ennast lohutada mõttega, et loodetavasti saab neid ühiseid reise meil tulevikus ikka palju-palju olema ja siis naudime juba koos.

Igatahes saab see suvi vähemalt huvitava lõpu, sest praeguse seisuga polegi selleks suureks suveks miskit muud plaanitud. Loodame ikka, et kõik saab lõbus olema!

No comments:

Post a Comment