Everything feels perfect

Thursday, October 30, 2014
Nii, nii, jälle vabandused ette ja taha, et nädal pausi sisse tulnud jälle.. Aga elu on ikka kuradima kiireks läinud! Ma ei suuda uskuda, et oktoober on kohe läbi, sest see nagu alles algas. Tundub, et see tööelu paneb aja ikka sajaga lendama. Või on see lihtsalt suurlinna elu? Ei oskagi öelda, aga tõsiasi on kahjuks see, et blogisse on raske jõuda. Aga õnneks ometi täna on lõpuks jälle õhtu, mil saan rahulikult puhata ja kaua üleval olla :)) . Minu päevad Jõgeval möödusid nii mõnusalt ja sellest sain ikka väga palju head energiat ja kodusoojust endaga kaasa. Laupäev-pühapäev olid lihtsalt head vabad päevad enne viimast pingutust. Ehk siiiis minu kolm viimast tööpäeva Sportlandis said esmaspäeval alguse jaaa eile õhtul oli see hea tunne, et nüüd ongi läbi. Ma olen rõõmus, et sellest tööst lahti sain, aga seltskonda jään küll väga igatsema. Õnneks on mõned plaanid juba inimestega tehtud ja loodan, et need ka täituvad.
Tänane päev algas tõesti imeliselt, sest üsna pikk hommik oli kodus ning ilm oli nii ilus! Sõitsin siis pika tee Ülemistesse, et Takkosse proovipäevale minna. Veetsin oma 5 tundi seal ära ja olen hetkel väga positiivselt meelestatud selle koha suhtes. Mul oli tõesti lahkudes hea tunne, et oh, hea töökoht ongi olemas. Nüüd saan veel 3 päeva puhata ja esmaspäevast juba Takkos. Tulge kõik külla, sest seal on reaalselt üliilusaid asju väga soodsate hindadega :) . Mina olen igatahes kohaga rahul ja tänu sellele jätkus minu päev sama positiivselt nagu algas. Päikeseloojangu saatel koju sõites oli mul tõõesti südames nii hea tunne, et kõik on hetkel perfektne. Homme lähme veel Liinaga poodidesse ka ja ma juba nii ootan, et saaks oma õega aega veeta ja kõik maailma jutud jälle ära rääkida. Jaaaa, õhtu lõpetuseks naudin veel veini ja piparkooke. Minu jõulutoidu-hooaeg on täiega alanud! :)

shirt - NewYorker / jeans - Tally Weijl / jacket - Reserved / bag - H&M / shoes - thrifted

Pildid sellest imelisest Hurtsi-ööst suvel <3

2 comments:

  1. tahtsin just küsida, et kas kõik valetavad, et Eestis külm on, sest riietus tundub sama, mis inimestel siin. aga kui suvel tehtud, siis saan aru jah! meil oli siin täna väidetavalt 20 kraadi - korralik Eesti suvi.

    ReplyDelete
  2. appi! olen kade, me ikka jah ikka külmetame siin juba :D

    ReplyDelete