Getting tanned with St. Moriz

Wednesday, November 26, 2014

Alanud pikal ja külmal talveperioodil on self-tanning peaaegu nagu hädavajalik. Kuna mina isiklikult solaariumites oma nahka rikkumas ei taha käia, siis leian, et see on väga hea variant natuke jumekam välja näha. Eelmine aasta kasutasin küll mingit täitsa tavalist Nivea kreemi, aga see aasta otsustasin midagi professionaalsemat proovida. St. Morize valisin just seetõttu, et olin eelnevalt palju kiidusõnu lugenud ja kuna hind on sellel ka väga mõistlik, siis polnud midagi kaotada.

Praeguseks olen vahtu kasutanud 3 korda. Tulemus oli kõige paremini näha peale teist korda, sest siis jätsin natuke väiksema vahe sisse, kui viimasel korral. Peab ütlema, et selle spetsiaalse kindaga ei ole mingi probleem vahtu ilusti peale kanda, kõik jääb ilus ja ühtlane, nii et selles osas ainult kiidusõnad. Alguses mulle isegi tundus, et sellel pole mingit ebameeldivat lõhna, aga kui natuke aega "kuivada" ja olla, siis hakkab vaikselt tundma seda isepruunistajatele iseloomulikku lõhna. Esimesel ööl ma ei saanud isegi hästi magada, aga ma ei tea, kas see oli tõesti see lõhn või ma lihtsalt mõtlesin sellele liiga palju :D . Aga kui esimese pesu peale "päevitamist" ära teha, ei ole enam lõhn ka nii hull ja kõik on täitsa okei.

Mulle igatahes toode meeldib. Kerge peale kanda, kohene tulemus näha ja ei ole mingeid üllatusi hommikul, et oi, millised laigud :D .

Enda pudeli ja kinda ostsin Emma Beauty'st, kes ka nüüd St. Moriz'st müüvad, nii et minge ja uurige ise järgi, mis head seal veel pakkuda on! :)

No comments:

Post a Comment