THANKS FOR THIS WONDERFUL YEAR 2014!

Tuesday, December 30, 2014

Aasta 2014 oli tõesti imeline! Toimus nii palju imelisi üritusi ja astutud said suured sammud elutreppidel. Väga väga palju oli õnne, rõõmu ja armastust ning oma blogi viimast aastat sirvides oli mul enda üle täitsa hea meel. 19-aastaseks saamise sünnipäev oli üks meeldejäävamaid ning sellest edasi muutus kevad veel ilusamaks, kuni saabus tutipäev ning sealt edasi keskkooli lõpetamine.
Suvi oli omamoodi imeline, sest vaba aega oli ääretult palju. Kuremaa oli koduks ja rand põhiline koht. Kuid seetõttu olid ka perega veedetud päevad maal rohkem väärt, sest seda juhtus üsna harva ette ning alati oli mõnus. Üks kõige toredamaid suveüritusi oli ikkagi Hurts, millele mõeldes tunnen ikka seda mõnusat emotsiooni, mida see kontsert meis tekitas.

Suvi lõppes minu esimese soojamaareisiga Mallorcale, mis oli äärmiselt võrratu. Samuti esimene lennureis ning jälle palju uusi kogemusi. Ning otse peale reisilt koju naasmist kolisime Tallinnasse. Uus keskkond ja hoopis uus elu, minu jaoks algas tööaasta. On küll kohati raske olnud, aga vähemalt on tagasi tulnud motivatsioon ja tahe uuesti kooli minna, mida keskkooli lõpus enam väga ei olnud.

Sügisega sai taas alguse trennirohkem eluviis ning siiani oleme olnud üsna tublid, kuid 2015 tuleb tervislikum aasta kui kunagi varem. Eesmärgid on paigas ja tahe suur, nii et me oleme valmis! Jõuludel nautisime ikka jõulutoitu, aga kõik oligi nii plaanitud. Jõulud olid ideaalsed ja täis armastust, nagu ikka :) .

Uskumatu, et 2014 sai juba läbi. Aeg hakkab üha kiiremini lendama, millest on kahju, kuid kui ees on veel sama häid aastaid nagu möödunu, siis on vähemalt oodata head. 

Ma kahtlen, et homme siia blogisse jõuan, kuna tööpäev on pikk ning aastavahetust peab tähistama, seega saadan oma tervitused teile juba teele. Soovin teile meeleolukat aastavahetust ja palju kordaminekuid uude aastasse! Aitäh kõigile, kes minu väikest blogi ikka aeg-ajalt lugemas käivad. Teid pole palju, ma tean, aga tänud on seda suuremad :) . 

Cheers!

No comments:

Post a Comment