FF7

Thursday, April 02, 2015
Tänane päev oli ideaalne - pikk ärkamine, jõusaal ning õhtune kinoskäik. Pikk ootamine sai lõpuks läbi ning nüüdseks on "Fast and Furious 7" nähtud. Film oli väga võimas.. Nii nii palju emotsioone sai läbi elatud ning ühest hetkest, mil silmad vesised olid, sai järsku selline võimas badass hetk, kus lihtsalt tunned, et ohhh, see on nii lahe!! Külmavärinaid sain ka mõnusalt tunda ja lõpp läks muidugi ikka väga vesiseks. Tegelikult tulid pea iga kord pisarad silma, kui Paul Walker ekraanil oli.. RIP.

Ma jutustaks sellest filmist veel maad ja mered kokku, aga ma säästan teid :D. Ainult seda mainiks veel, et selle filmi cast on lihtsalt liiga hea, et olla tõsi. Kõik sobivad nii ideaalselt kokku ja igaüks on omamoodi nii tuus. Ja no seda mu The Rocki armastust ma ei hakka mainimagi, haha.

Jagan siin ka ühte oma lemmikut soundtracki sellest filmist. Ja stseen, kus see lugu mängis, oli ka ülimalt mõnus, nii et kui sinnamaale jõuate siis enjoy! Ajaa.. selline ülestunnistus ka, et need räpilaulud hakkavad mulle üha rohkem meeldima. Näiteks üksi trenni tehes kuulan ma alati ainult sellist stiili muusikat nagu see antud lugu, nii hea, keeps me going! :)


No comments:

Post a Comment