ARNOLD SCHWARZENEGGER SERIES IRON WHEY x THE PROTEIN WORKS NATURAL PEANUT BUTTER

Tuesday, May 12, 2015

Uued trennikaaslased on jälle kohal! Seekord otsustasime proovida Arnold'i Iron Whey'd, sest juba pikemat aega oleme sellel silma peal hoidnud ja hetkel on see Sportlabis eriti hea hinnaga ka. Maapähklivõi potsik on mul tühi olnud juba vähemalt kuu aega ja nüüüd ma saan seda taevalikku maitset jälle tunda, yayy! Sain toredalt Sportlabi tiimilt kaasa ka Ilu Sõnum 2015 kutse ning loodetavasti leian endale reedeks kaaslase, sest üritus tundub väga põnev. Aitäh!

Siit saate neid imelisi tooteid ise ka tellida:
ARNOLD SCHWARZENEGGER SERIES IRON WHEY
THE PROTEIN WORKS NATURAL PEANUT BUTTER

Nüüd, peale suurt motivatsioonipuhangut ongi aeg sammud jõusaali poole seada. Let's get fit!


2 comments:

  1. Anonymous12/5/15 17:20

    Miks tarbid eraldi proteiinitooteid? Kas tavatoidust ei saa piisavalt kätte?

    ReplyDelete
  2. Ikka saan tavatoidust piisavalt valku, aga tarbin just selleks, et lisa saada. Proteiin aitab pärast trenni lihastel kiiremini taastuda ja lisaks on seda hea ruttu peale trenni juua kui kerget söögikorra asendajat, sest minul isiklikult on peale 2h jõusaalis kõht väga tühi ja ilmselgelt läheb enne korralikku söögikorra valmistamist aega :D . Mulle meeldib ka erinevaid tooteid proovida ja selle pärast ostan endale erinevaid asju. Aga kõige suurem eesmärk on ikka lihast kasvatada ja selleks on proteiinil eriti suur tähtsus.

    "Kõige kiirem valk on vadakuvalk, seetõttu on seda kõige mõtekam tarbida vahetult peale trenni, sest lihastel on valku kiiresti vaja, et hakata neid parandama ja järgmiseks trenniks ette valmistama." (http://www.lihased.ee/blog/tervislik-toitumine)

    ReplyDelete