DSQUARED2 LINDA COTTON DENIM JEANS

Friday, May 15, 2015
Tänane "tegus" päev kujunes üllatuslikult selliseks, et peale trenni ja pitsa koju toomise polegi nagu midagi teha jõudnud. Või õigemini ei olnud kuidagi tahtmist, sest väsimus annab ikka kõvasti tunda. Ja hetkel tundubki kõige ideaalsem olla lihtsalt kodus, nautida head-paremat ja ennast täiesti välja puhata enne viimast jõupingutust tööl. Järgmisel nädalavahetusel algab juba puhkus! :)

Nagu ikka, on netipoed minu suurimad sõbrad, kui mul kodus ülearu palju aega on. Nii leidsingi ennast Luxury888 leheküljelt ja olin täiesti lummatud kõigest, mis neil pakkuda on. Sest teadagi jumaldan ma igasuguseid moebrände ja neid leiab sealt hulganisti. Peale natukest surfamist jõudsin ma sellise brändi juurde nagu Dsquared2 ja need püksid haarasid hetkega mu tähelepanu. Nii ilusad, klassikalised ja stiilsed teksad. Stiili poolest näevad väga boyfriendid välja ja ma kujutan ette kui ilusad need reaalsuses välja näeksid. Panin ka paar outfiti kokku, mida ise kahe käega nõus kandma oleks.

Hind on neil pükstel ikka rohkem kui kirves, aga hey, kui on võimalusi, siis miks mitte. Kindlasti leiab ka mõistliku hinnaga alternatiive, aga siin on lihtsalt minu ideed selliste pükste kandmiseks :) .

Need vinged teksad leiate SIIT (adlink)

MODERN AND CASUAL

Nike shoes, Mango backpack, New Look cardigan, Adidas t-shirt, Frends Taylor earphones, Olivia Burton watch

A LITTLE BIT EDGY
StyleMoi leather jacket, River Island sunglasses, Michael Kors handbag, Giorgio Armani perfume, Boohoo heels, Vero Moda shirt

GIRLY SUMMER

Sheinside top, Forever 21 hat, Topshop bracelets, Bershka bag, Boohoo sandals, Clarins lipstick


Milline komplekt on teie lemmik? 

2 comments:

  1. Kõik komplektid nii iluusaaaaad!
    Tavaliselt kui keegi teeb nimodi ühe esemega mitu komplekti, siis alati on üks mis mulle ei meeldi kohe üldse. Aga need nii khuulid et ei suudaks isegi lemmarit valida!
    Nice job :)

    ReplyDelete