MAX FACTOR COLOUR ELIXIR LIPSTICK

Friday, May 08, 2015

Juba mitu nädalat tagasi uuendasin oma huulepulgakollektsiooni kahe uue tooniga. See Max Factori huulepulk jäi mulle silma juba siis, kui oma esimest giveawayd kokku panin ning teadsin, et tahan sealt endalegi paar tooni katsetuseks osta. Kuna kindlasti tahtsin midagi nude'i ja heledat, siis Star Dust Pink tundus just õige valik. Ruby Tuesday valisin sellepärast, et see paistis lihtsalt nii ilus, kui ma sellest esimest korda pilti tegin. Toonide valikuga jäin igal juhul väga rahule. Star Dust Pink on tõsiselt ilus ja see on nüüd mul peaaegu igapäevane kaaslane.

Huulepulk ise meeldib mulle samuti väga. Värvipigment on sellel väga hea ja toon jääb huultel täpselt selline, nagu huulepulga alumisest otsast näha on. Lisaks on värv nii püsiv! Isegi oma pikkadel tööpäevad ei karda ma seda huulepulka peale panna, sest isegi mitme tunni möödudes on huuled ikka sama pehmed ja ilusad, kui hommikul. Muidugi kannan peale lõunasööki huulepulka uuesti peale, aga samas pole isegi siis väga palju midagi parandada vaja. Max Factor on ka tootekirjelduses kirjutanud, et Colour Elixir muudab huuled väga pehmeks ja siledaks ning sellega saan ma ainult nõustuda. Huuled on tõesti hästi mõnusad terve päev ja värv huultelt ei kuiva kuidagi koledaks ära.

Ainuke märkus, mille ära võiks mainida, on see, et kuna huulepulk on hästi niisutav ja huultel pigem selline märg, siis ei tasuks sellega kuhugi pidulikule brunchile minna. Pärast oleks lihtsalt enamus huulepulk ilmselt klaasiserval. Aga, kui tead, et oled näiteks terve päeva tööl või toimetad kuskil mujal, siis on see huulepulk väga hea valik.

Mina tellisin enda omad Levelzone'st (kliki siia), kus ühe huulepulga hind on 5,20-6,99€ (oleneb värvist). Kahjuks on neil minu 2 valitut otsa saanud, aga näiteks Ideaalkosmeetikas on need kindlasti olemas. Kuigi käisin eile huvi pärast vaatamas, mis hinnaga neid poes müüakse ja seal oli neil hinnaks üle 10€. Aga vähemalt on valik neil suur ja lai! :)
________________
Kuidas teile mu tänane postitus meeldis? Andke julgelt teada, sest siis tean, mida teile pakkuda :) .

2 comments:

  1. Anonymous9/5/15 01:37

    Hea reklaam, tahaks endalegi! :)
    - Getter

    ReplyDelete