NEW HAIR

Wednesday, May 27, 2015

Lõpuks sain juustest lahti! Mulle nii meeldib ikka aeg-ajalt juuksed jälle lühikeseks lõigata. 2013 aprillis lasin ka umbes sama lühikeseks lõigata ja selle ajaga olid nad juba nii pikaks kasvanud. Aga kuna mulle endale tundusid juuksed nii katki ja jäid mulle koguuu aeg ette, siis ma otsustasin, et nüüd on õige aeg väikseks muutuseks jälle. Tahtsin tegelikult ombre't ka, aga see ei tulnud eriti hästi välja kahjuks.. Aga ehk proovin kellelgi Tallinnas uuesti teha mõne aja pärast. Igal juhul olen ma ise lõikusega nii rahul ja valmis suveks!

Kuidas teile meeldib? :)

2 comments:

  1. tundub armas :) aga maitea, sellelt pildilt pole just kõige paremini aru saada :) aga ikkagist numpar.
    ma umbes kaks aastat tagasi hakkasin täiega kasvatama ja siis selle aasta kevadel viskas koblaka no niiiiii ette, ja siis võtsin käärid ja lõikasin ise kõik maha. otsad olid kah nii räbalad juba, et jube lausa. polnud midagi ilusat enam... nüüd nii hea jälle. nüüd lõikasin isegi veel lühemaks. tegelt suht feilisin, sest et noh, ise lõikasin ja siis ühe koha pealt tagant poolt lõikasin liiga lühikeseks ja siis pidin kõik lühemaks lõikama!!! ise kah ehmatasin, kuna ikka päris lühikeseks läks lõpuks :D haha, aga pole hullu, kasvavad tagasi ja mul kasvavad veel eriti kiirelt!!
    seega pooldan ma väga su juukseid! :D tubliii!!! suveks head muutused!

    ReplyDelete
  2. Jaaa, aitäh sulle! Ma loodan varsti siia mõned paremad pildid ka panna, ehk siis saab rohkem aru ka. Aga julge tüdruk pead olema, et ise ära julgesid lõigata, mina ennast nii palju küll ei usalda haha. Tubli sa ka! :)

    ReplyDelete