NOT THAT HEALTHY BREAKFAST

Friday, May 15, 2015Tere hommikust armsad! Täna on jälle see tore päev, mil kõik hea ja parem lubatud on. Uskumatu, et kuu aega on juba möödas! Aeg lendab liiga kiiresti.. Agaa tänase hommikusöögi juurde - Nesquick'i krõbinad Tere mustika-banaani jogurtiga ning kõrvale mõnus croissant ja must kohv. Nii hea! Kui võiks, siis ma sööks vist iga päev erinevaud croissante, sest need on lihtsalt nii maitsvad :).
Kuna täna on mu ainuke vaba päev 5 tööpäeva vahel, siis kavatsen täna eriti tegus olla ja kohe-kohe ootabki trenn. Mis edasi, eks näis.

Ilusat algavat nädalavahetust teile! xx

Muide, mu uus armas kruus on pärit Homedream'st. Võitsin selle Klaarika blogist, suur aitäh!


2 comments:

  1. Kas teed cheate vaid korra kuus? :)

    ReplyDelete
  2. Jap, selles mõttes küll, et see üks päev ma sööngi põhimõtteliselt rämpsu ainult :D. Näiteks eile tõime juba lõuna paiku pitsa koju ja sellest jätkus veel õhtuni ka. Selliseid päevi on meil jah ainult 1 kuus, kus põhilised toidukorrad pole ka tervislikud. Aga kui ma tavalisel päeval näiteks ühe väikse Snickersi ära söön, siis ma seda nii väga cheatimiseks ei loe, kuna ülejäänud toidukorrad on tervislikud ja ma liigun väga palju ringi vabadel päevadel. Aga samas neid väikseid "cheatimisi" meil ka eriti ei ole. Üritame ikka selle ühe päevani ära kannatada ja enamasti ka suudame :) .

    ReplyDelete