@ THE CINEMA

Wednesday, June 17, 2015
About my look: shirt - Reserved / sweatshirt and light jacket - Takko / jeans - Bershka / bag - Terranova / shoes - B-turg
Üks kiire ja väga casual look üle-eelmisest nädavahetusest, mis kinos tehtud sai. See kuu on üldse kuidagi väga kino-rohke olnud ja tänagi jõudsime alles natuke aega tagasi just nimelt kinost koju. Filmid on kõik olnud nii kiitmist väärt: "Avengers", "Spy" ja "Jurassic World". Igaüks omamoodi väga hea film. Muide, kannan nendel piltidel ühte kõige mugavamat riietust üldse! Skinny'd peaaegu-retuusi-moodi teksad, mõnus lohvakas t-särk ja peale kõige soojem ja pehmem pusa. Muidugi ei saa mainimata jätta jalanõusid! Alati, kui tunnen, et olen väsinud või lihtsalt üldse ei viitsi end üles lüüa, viskan need mõnusad jooksukad jalga ja kohe palju parem on väljas olla. Neid on mul nüüd isegi 2 paari ja tellitud on nad tegelikult kuskilt Hiinast, aga hands down ühed kõige mugavamad jalanõud, mida ma kunagi jalga olen pannud. Pluss neid on nii lihtne outfiti juurde sobitada ja üldse - tossumood for the win!

PS! Proovisin täna oma esimest meigivideot filmida ja isegi üsna õnnestus. Aga kiiremas korras on vaja muretseda endale statiiv ja suurem mälukaart kaamerale. Plaanin endale suvel veel mingi filmimisnurgakese meisterdada ja siis läheb filmimiseks! Nii palju ideid on peas, loodetavasti leian nende teostamiseks ka piisavalt aega. Ise olen vähemalt väga põnevil ja loodan, et saan varsti kõike teiega jagada.

Palju päikest! ♥ 

No comments:

Post a Comment