A WEEK AGO

Sunday, August 16, 2015


Nüüd olengi juba poolteist nädalat brünetina elanud ja mulle nii meeldib! Ütlen ausalt, et järgmine hommik peale värvimist (see sai tehtud üsna öösel ja koju jõudes oli otse magaminek) mõtlesin küll, et tegin elu suurima vea ja nii põdesin oma juuste pärast. Ma ei julgenud isegi eriti välja linna peale minna, sest ma olin nii ebakindel enda suhtes. Kõige rohkem kartsin muidugi seda, kuidas Marko reageerib, kui metsast koju tuleb ja vaatab, et appi, mis ma nüüd tegin. Aga õnneks oli ainult positiivne reaktsioon ja ilmselt seetõttu harjusin ka ise rohkem ära. Nüüd on juuksed juba mitu tooni heledamaks läinud ja on sellised ilusad tumepruunid, nagu mul algne plaan oli. Hetkel olen igatahes selle otsusega rahul ja ootan nüüd jälle, et juuksed pikemaks ja pikemaks kasvaks! Praegu on need sirgendatult juba tegelikult päris pikad võrreldes sellega, millised need kevadel olid. Nendel piltidel on juukseid muidugi eriti sassis, sest rannas puhus nii kõva tuul, et lihtsalt ei olnud võimalik neid kontrolli all hoida.. Aga üldmuljele saate vast ikka pihta. Kuidas tundub? :)


6 comments:

 1. Tume sobib ikka täiega😍

  ReplyDelete
  Replies
  1. ainult rõõm kuulda, tänks sulle!! :)

   Delete
 2. Ma kiidaks kõike - nii juuksevärvi, kleiti kui ka pilte. Väga mõnusad!!!

  ReplyDelete
 3. tume on väga ilus jaa! :) mõlemad kannad väga hästi välja. minu arust sa võiksid just veel lühemaks lõigata, hihihi :) ( ma migni lühikeste juuste fänn)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle! Mu õde ikka räägib ka mulle alati, et ikka lühikesed ja lühikesed.. Aga eks ole näha, kindlasti lõikan veel kunagi lühemaks, aga praegu tahaks natukeseks pikki juukseid jälle :D.

   Delete