BACK TO SCHOOL WISHES

Friday, August 14, 2015
Märkmikud, joogitops ja märkmepaber - Asos / Valge seljakott -  Boohoo / Narmastega kott - New Yorker / Veinipunane kott - H&M / Pinal - Superdry / Märkmik ja ülejäänud vidinad - Rahva Raamat  

Oh kooliaeg, kooliaeg! Juba 2 nädala pärast ongi kooliminek kohe ukse ees ja sellega soeses muidugi soovide nimekiri sedavõrd pikem. Õnneks pole ülikooli minnes vajagi niivõrd palju asju ette varuda, kui ntks gümnaasiumis käies. Üks suur ja mahukas kaustik, joonlauad ja muud joonestamiseks vajalikud asjad, mis juba kuhugi ära on kadunud, mapp tööde jaoks, päevik/märkmik, värvilised markerid ja ongi olemas. See armas joogitops jäi mul lihtsalt Asoses sirvides silma ja mõtlesin, et talvel oleks kindlasti hea hommikuti endaga soe tee/kohv kaasa võtta. Aga JAH, kindlasti ma vajan 3 erinevat kotti! Üks suurem ja mahukam, kui rohkem asju kaasa on vaja võtta, üks natuke väiksem ja üks seljakott nendeks päevadeks, kus hommikuuni on nii magus ja mõtled ainult, et võimalikult mugav outfit kapist välja valida.

Hetkel on mul valmis ostetud täpselt 0 asja, aga ilmselt suurem osa jääbki septembrikuusse, kui juba täpselt tunniplaan ja kõik teada on. Põneeev!

Teine tohutult palju põnevust tekitav sündmus mul ka veel ees. Töökoha vahetus! See peaaegu aasta Takkos oli mul tegelikult äärmiselt tore. Suures osas just kollektiivi tõttu, aga ka enesearendamise mõttes. Aga kuna minu kool jääks Stroomist nii kaugele, siis otsustasin endale midagi kesklinnalähedasemat otsida. Ja nii ta läks - juba ülejärgmine nädal alustan H&M's! Ma pole veel mitte kunagi ühe töökoha saamise üle nii õnnelik olnud, kui praegu. Nüüd algabki sügisest omamoodi uus ja põnev elu, I'm ready!

|| Keegi mu lugejatest ka sügisel ülikooliga alustab? Mis kooli lähete? :) ||

2 comments:

  1. Millisesse ülikooli minek ja mida õppima hakkad? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Rõiva- ja tekstiiliala ressursikorraldus Tallinna Tehnikakõrgkoolis :)

      Delete