4 x FALL FASHION INSPO

Saturday, October 10, 2015Tere, tere jälle!

Kui enamus inimesi kogub juba ilmselt talveks riideid, siis mina käin veel ikka oma sügisgarderoobi täiendamas ja jagan siin ka teie pisut hiljaks jäänud inspiratsiooni-postitust sügismoest. Mõttes liigub nii palju erinevaid stiile ja outfite, mida kõike kanda tahaks ja varsti ongi plaanis suurem garderoobi värskendus. Varsti meaning kui Marko kaitseväest puhkusele saab 2 nädala pärast. Super hyper excited already!! 

Aga teema juurde tagasi tulles.. Mõned võtmeesemed (?) selleks sügiseks! PS. Räägin puhtalt sellest, mida ise tänaval, blogides ja mujal meedias näen, nii et kindlasti pole siin tegemist mingi moeeksperdi jutuga :). 

Esimene selline ese võiks olla üks tore kaabu/müts, sest neid näen ma üha rohkem igal pool ja meie H&M on igasuguseid erinevaid kaabusid täis. Mulle meeldib! Kui vaid leiaks nüüd endalegi midagi sellist, mis pähe pannes minust klouni ei teeks.. Missioon on igatahes täitmisel.

Teine suur lemmik on suured ja paksud turtle-neck kampsunid ja just eriti sellised, mis on natuke pikemad, et saaks vabalt retuuside, põlvikutega kanda. Kahjuks pole ma veel kuskil näinud täpselt sellist, mida ma ette kujutan, aga võib olla ongi nende jaoks veel veidi liiga vara. Kui keegi teab, kust juba leiab, siis julgelt võite alla kommentaari jätta ;).

Kuna sügis on teadagi üks ägedamaid hooaegu moe valdkonnas, siis on see stiili valiku otsus minu arust nii raske. Mantlid, kaabud, kontsaga saapad ja ilusad käekotid on nii nii ilusad ja naiselikud, et neist on lihtsalt raske mööda vaadata. Samas olen ma ka suur bomber-jopede, flanellsärkide ja a'la Timberlandi saabaste fänn, nii et alati jääb pilk ka sellist stiili riietele peale. Hetkel olengi otsustanud, et kannan see sügis neid kahte täiesti erinevat stiili vaheldumisi ja kindlasti annab mõningaid asju omavahel kombineerida, et midagi veel vingemat luua. Ma nii nii ootan, et saaks teile juba päris outfit'i pilte näidata! Seniks aga head moe nautimist ja loodetavasti olen varsti tagasi juba põhjalikuma postitusega oma enda riietusest.

Loeks ka hea meelega, mis riietusese/aksessuaar teile see sügis kuidagi eriti meeldib ja millist stiili ise kõige meelsamini kannaksite! :)

2 comments:

 1. Hei!
  Sul on suurepärane stiil, mulle väga meeldib! ;)
  Kuidas on sinu Polyvore kasutaja? Sealt oleks ka sulle näha, mis stiili mina kannaksin. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei-hei, aitäh sulle!! :)
   Panen oma profiili lingi siia, siis veits lihtsam http://liizu.polyvore.com/. Põnevusega juba ootan, et vaadata ;)

   Delete