GOODBYE OCTOBER

Saturday, October 31, 2015

Wearing H&M from head to toe :D 

 Hello, hello world! Tundub, et olen jälle murdnud oma lubadust, mida üle nädala tagasi siia kirjutasin. Möödunud on terve nädal ja veel paar päeva peale, kui Marko on kodus olnud ja kõik see aeg on olnud supeeeer. Blogimiseks kahjuks aega ei jäänud nagu näha, sest tähtsad koolitööd olid vaja lõpule viia ja töö/kooli kõrvalt jääv vaba aeg möödus ainult nautides igat hetke (...natuke valetan ka, sest paar õhtut pidin täielikult õppimisele loovutama). Aga müüd ongi käes veel viimased paar päeva, mida tuleb nautida veel rohkem kui enne. Ma pole ikka üldse valmis teda jälle kodust ära saatma.. Uue kuu alguse üle on seetõttu ka natuke suurem rõõm, sest maikuu jõuab järjest lähemale!!

Ps. Mul polnud õrna aimugi, et ma täna ainult H&M'i riideid kannan, aga kuna just sealt olen leidnud kõik need sügisriided, mida otsinud olen, siis nii ta läks. Aga mulle nii hirmsasti meeldib see look. Nii sügisene! Eriti suured kiidusõnad ütleks oma sallile, sest ta on mu maailma parim kaaslane külmadel hommikutel. Nii palju ideid liigub veel peas ringi, mida teile näidata tahaks, aga nüüd, kui õues läheb juba nii vara pimedaks, on see pildistamine veel suurem ettevõtmine kui siiani. Kuid tulemata ei jää midagi!

Kiirustan nüüd tagasi õhtut nautima ja loodan väga, et teilgi oli suurepärane möödunud nädal. Varsti-varsti katsun teieni tuua ka ammu lubatud postitused. Stay with me! ;)

No comments:

Post a Comment