HAPPINESS IS A CHOICE

Saturday, October 17, 2015

Loodan, et teil kõigil on üks mõnus sügisene laupäeva õhtu käimas! Tulin täna siia natuke isiklikumat/emotsionaalsemat juttu kirjutama. Alustuseks tahakski kohe rõhutada selle blogi postituse pealkirja - õnnelik olemine on valik! Ma olen selle sügise jooksul nii palju kordi olnud õnnetu ja tahtnud alla anda kõiges, mis mul praegu käsil on, sest hetkel on ilmselt üks elu raskemaid perioode käimas mul. Ma olen nii mitu korda mõelnud, et ma ei naudi praegust elu üldse, ma lihtsalt olen ja eksisteerin, aga ei naudi seda kõike. Ja vahel ma olen isegi tunnistanud, et see elurõõmus Liis on minust kuhugi kadunud ja ma peangi nüüd lihtsalt kuidagi ära kannatama selle raske aja. Aga täna, peale mõnusat sügisest jooksu, tuli kõik see õnn ja rahulolu minusse tagasi. Kuigi jah, on tõesti raske käia päevases õppes ülikoolis, poole kohaga tööl, teha hunnikute viisi iseseisvaid kodutöid, hoida oma armsal blogil hinge sees, mitu korda nädalas trenni teha ja selle kõige kõrvalt veel oma ajateenistuses viibivat poisssõpra iga sekund igatseda (ja oota-loota, millal ta mulle kirjutada saab :D), siis tegelikult teeb see kõik mind samal ajal ka õnnelikuks. Ma ei väsi rõhutamast, et ma olen nii super rahul oma kooli ja eriala valikuga ja isegi, kui praegusel kursusel on ühed jubedamad ained üldse kokku pandud, siis motivatsioon on liiga suur ja kuidagi peab nendest ainetest läbi närima. Muide, kui teil on mingeid küsimusi kooli/eriala kohta, siis võite julgelt kirjutada, sest kooliteemaline positus on ka peagi plaanis ära teha. Igal juhul jah, elutempo on meeletu ja ma ei jõua ära imestada, et kohe varsti on juba november käes.. Ja varsti jõulud! Juba see teeb olemise rõõmsaks. Ma juba nii ootan, et ma lõpuks jõuludel koju vanemate juurde saaksin sõita, et loodetavasti terve perega traditsiooniliselt jõule tähistada! Jaaa lähitulevikus on ka ju üks väga-väga ootusärevust tekitav päev paistmas. Ma vist olen seda juba 100 korda igal pool maininud, aga järgmine neljapäev!! Juba praegu on nii rõõmus olla sellele päevale mõeldes, et ma ei kujuta ette, mis ma teen, kui Marko koduuksest sisse astub. Nädal aega ei pea üksi elama, jess!! :D

Tegelikult ongi juba liiga pikaks veninud see jutt siin, sest koolitööd ootavad ja õhtusöök vajab samuti tegemist. Mina olen igatahes oma õnne üles leidnud ja loodan, et teie ka! Reaalselt, nii väikesed asjad võivad nii õnnelikuks teha. Elu on ilus! :)

Aa ja ärge siis unustage kooliteemalisi küsimusi alla kommentaaridesse kirjutada :D. Või ükskõik mis teemal teil küsimus tekib, vastan suurima hea meelega! 

2 comments:

  1. Mul on väga hea meel selle postituse ja sinu üle! Sul on täiesti õigus - õnnelik olemine valik. Ja väga oleks vaja seda oskust meile kõigile. Jätka samas vaimus, kui meel hakkab jälle kurvaks minema, loe sedasama enda postitust. Palju, palju energiat sulle!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Väga väga armas, aitäh!! :)

      Delete