GRWM: BROWN LIPS WITH LIGHT SMOKY EYE

Wednesday, January 13, 2016

Hello. hello! Plaanisin juba mitu päeva tagasi teieni ühe uue meigivideo tuua, aga kuna ma sellega lõpuks eriti rahule ei jäänud, siis jääb see mulle siia arvutisse väikeseks õpikogemuseks. Kuna videotegemise tuhin olin ikkagi nii suur, siis tegin täna ruttu valmis ühe uue look'i ja panin kokku ka ühe väga kiire video. Aga et see jutt siin liiga pikaks ei läheks, siis alustame!

Ülevaade ka kõikidest toodetest, mida kasutasin:

Esiteks muidugi puhastasin ära oma näo, kandsin peale niisutavat näokreemi ja primerit. Teiseks - näo põhi, mille saavutasin Loereal Paris Infallible 24-matte jumestuskreemiga toonis 11 ehk siis kõige heledam, mis poes saadaval oli. S U P E R drugstore jumestuskreem minu arust. Hetkel pole küll näonahk kõige paremas seisus ja tänu külmale talvele ei jäänud seekord tulemus ka kõige ilusam (sest mu nägu on niii tundlik ja kuiv talvisel ajal), aga üldiselt on minu arust väga hea katvusega ja selline kerge jumestuskreem. Peale seda tegin ära oma kulmud, milleks kasutan endiselt oma vana ustavat Wet'n'Wild kulmupuudrit. Ja meanwhile, kui ma kulme tegin, lasin peitekreemil natuke mõjuda ja hajutasin selle siis naha sisse.

Silmameiki alustasin Sleek i-Divine "Oh So Special" paletiga, kust kõigepealt valisin tooni Ribbon, mida katsin silmalaugudele. Järgmiseks võtsin oma Naked2 Basics paletist tooni Cover, millega hakkasin vaikselt suitsusilma "ehitama" ehk siis kantsin silmanurkadesse ja hajutasin kenasti laiali. Nüüd tuleb osa, mille kohta ma videoklipi ära kaotasin (silly, silly me), aga käiku läks teine toon Sleeki paletist - Organza. Panin seda päris palju, et maksimaalset pigmenti saata (oleks kindlasti veel rohkem saanud) ja mis muud, kui blend, blend, blend. Organzat kandsin ka silma sisenurka ning silma alla Naked'i Coverit. Kõige viimasena võtsin sellest samast paletist tooni Celebrate ja kandsid seda samuti silma välisnurka, et suitsusilma intensiivsemaks teha. Peale selle hajutamist võtsin musta silmapliiatsi ja tegin sellega üle mõlemad ripsmepiirid, eriti oluline on minu jaoks sellega üle käia oma ülemised ripsmed ja ripsmepiir, kuna mul on loomulikult üsna heledad ripsmed, siis tänu sellele jääb kogu silmameik pärast ühtlasem ja ilusam. Lainerijoone tegin seekord ilma teibita (braavo mulle! :D) ja kasutasin Loreal Paris Superliner Blackbusterit. Ja kõige viimasena muidugi ripsmete koolutamine ja ripsmedušš, milleks mul on hetkel Essence'i Lash Princess.


Järgmisena võtsin oma hetke peaaegu lemmiku meigitoote ehk siis MeMeMe Flawless peitekreemi, et tuua näkku rohkem valgust ja puhastada silmaalune piirkond langenud lauvärvist. Kinnitamiseks kasutasin Maybellin'i Matte Make puudrit. Näo kontuurimist alustasin kreemja pruuni tooniga, et The Balm'i Bahama Mama jääks intensiivsemalt peale ja püsiks kauem. Põsepunana kasutan hetkel Essence'i Matt Touch põsepuna ja mulle nii meeldib see! Ja et nägu veel säravamaks lööks, kandsin veel peale MeMeMe Beat the Blues highlighterit. Pole küll kõige parem, ütlen ausalt, aga õnneks on uus highlighter juba minu poole teel!

Huuled on selle meigi juures küll kõige silmapaistavamad, aga nende tegemiseks kulub kõige vähem aega: kõigepealt kontuurisin ja täitsin huuled Sleek'i huulepliiatsiga ja peale kandsin Maxfactor Lipfinity huuleläiget, millel on megaaa pigment. Kindlasti tasub proovida!

Aga that's it, lõpptulemus on siis selline! Ma pole ise küll selle silmameigia eriti rahul, aga kuna filmisin jälle pooleldi kiirustades, siis selline ta tuli. Andke kommentaarides märku, kuidas teile meeldib ja kas võiks selliseid postitusi rohkem teha.


Ja muide, video all on olemas ka peaaegu iga toote jaoks link, kes rohkem infot soovib ;).


No comments:

Post a Comment