INSPIRATION FOR 2016

Monday, January 04, 2016


Ma pole küll eriti mingite uusaasta lubaduste andja ja seega ei tee ma kunagi ka blogis "New years resolutsion" postitust.  Aga olenemata sellest on siiski iga uue aasta algusega tunne, et mingi uus etapp on jälle käes ning mõned eesmärgid ja plaanid on ka selleks aastaks mul siiski silme ees. Kõige enam ootan ma muidugi 27. maid, mil ma oma teise poole tagasi saan ja koos saame suvele täie rõõmuga vastu minna. Sellest hetkest saavad ka paljud teised eesmärgid/soovid rohkem realiseerimist, sest mul alati abikäsi olemas ja meil on nii palju häid ideid, mida tahaks ära teha ka seoses minu blogiga.

Üheks suurimaks eesmärgiks on ka trenni- ja tervisliku eluviisi taaskäivitamine, mis paari viimase kuuga on olnud pigem kõike muud. Kuigi aasta on ainult 4 päeva käinud, olen ma juba praegu endaga nii rahul. Ma ei tea miks, aga millegipärast ma nagu kartsin seda tervislikku eluviisi vahepeal, sest ma arvasin, et mul ei jää elu sees aega töö ja kooli kõrval tegeleda nende söökide valmistamisega ega trenniga. Aga nüüd olen ma juba uuesti jõudnud imestada, kui lihtne see tegelikult on. Ja kui nauditav! Seoses tervisliku eluviisiga olen ma ka eesmärgiks võtnud igapäevaselt rohkem vett juua (ja ma ausalt imestasin, kui ma nägin, et teisedki blogijad on selle oma 2016 aasta lubaduseks võtnud :D). Minu jaoks on see millegipärast eriti raske, sest ma lihtsalt ei suuda vett juua, kui mul on niigi kogu aeg külm :D. Aga ma loodan, et aasta pärast ei ole minu jaoks enam probleem päevas 2liitrit vett ära juua.

Ja muidugi kõige suurem eesmärk ja soov on ikka mul blogijana anda endast parim ja veelgi rohkem! Ma väike pesa siin kasvab iga päevaga ja ma olen juba põnevil, mis uus aasta siia tooma hakkab.

Oh, mul on tunne, et sellest tuleb üks vägev aasta! Who's with me?! 

2 comments:

 1. Milliseid lihtsaid, taskukohaseid ja tervsilikke toite toite sa soovitaksid?
  Mida sa ise teed endale nädalasees söögiks?
  Mis sinu tumblri kasutaja on?
  :) :) :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hommikusöögiks söön tavaliselt kas täistera kaerahelbeputru või täisterahelbeid piimaga, ja mingit puuvilja juurde. Lõuna-õhtusöögid on mul näiteks kanafilee täistera riisiga + kodujuust ja punane sibul - super hea! Veel näiteks keedetud tatar hakklihaga (veise oma on lemmik!). Võib üsna kuiv toit tunduda, aga mulle millegipärast maitseb. Aga põhiliselt ongi mul sellised põhiasjad nagu kanafilee, hakkliha, riis, tatar ja köögiviljad kapis ja neist enamasti ka süüa teen. Ja lõunaks tihti omletti näiteks. Kõik need toidud valmivad väga lihtsalt. Võin siia blogisse ka aeg-ajalt täpsemalt kirja panna koos pildiga, et mida ma söön näiteks, kui huvi on. Mul hetkel ei tule väga meelde neid toite, sest ma olen juba mitu viimast päeva ühte ja sama toitu söönud :D.

   Mu Tumblri leiad siit: http://the-fit-wayy.tumblr.com/

   Ja super suur aitäh sulle kommentaari eest! :)

   Delete