KEEP TRACK. STAY FOCUSED.

Wednesday, January 06, 2016
Kuna ma olen nüüd ilusti oma trenni ja toitumise rutiini tagasi saanud, siis mõtlesin, et hakkan ka seda teemat uuesti rohkem kajastama oma blogis. Igasugused ideed on rohkem kui oodatud ja eks mul pesitse endalgi peas päris paar tükki.

Tänaseks teemaks võiks olla enda motiveerimine ja rajal püsimine. Minu jaoks on just see pidev motiveerimine asi, mis aitab mul oma asjad alati ära teha ja hoiab mind õigel teel. See aasta võtsin endale appi ka märkmikku, kuhu ma teen igaks järgnevaks nädalaks plaani ja iga päeva juurde kirjutan asjad, mida ma pean ära tegema. Sest see väikeste linnukeste tegemine, et "Oh, nüüd on jälle üks asi tehtud", tekitab endas hea tunde ja annab palju positiivsust juurde. Sellise märkmiku pidamine on hea ka väikeste igapäevaste asjade ära tegemiseks. Nagu minu vee joomine! Help me god, aga ma pole veel ühegi päeva juurde saanud teha linnukest, et ma piisava koguse ära olen joonud :D. Ja kõik trennivad saavad ka muidugi märkmikusse kirja!


Seoses aktiivsuse hoidmisega, on mul tänu Marko tehtud jõulukingitusele (thanks babe! <3) nüüd olemas tore igapäevane kaaslane just aktiivsuse jälgimiseks. Selleks on Polar A300 fitnesskell ja aktiivsusmonitor, mis näitab mulle kõike, mida vaja ehk siis tehtud samme, kõnnitud kilomeetreid, kulutatud kaloreid ja kõige olulisemaks pean ma "Daily activity't", mis on personaalselt sinu andmete põhjal välja arvutatud ja kella peal näitab siis protsentides, et palju tänast aktiivsust tehtud on. Ja minu jaoks on see nii motiveeriv! Ütlen ausalt, et üks õhtu jooksin ma mööda tuba ringi ja tegin erinevaid harjutusi, et see 100% kätte saada, sest mul oli nii vähe lõpuni ja kuigi päevane trenn oli ka tehtud, ei tahtnud see lõpp kuidagi täis saada. Aga ära tegin! Igatahes on selliseid väiksemaid aktiivsusmonitore saadaval juba igas hinnaklassis ja need väikesed abimehed teevad liikumise palju lõbusamaks! Eriti kui nendega on kaasas üks tore telefoni app, kust sa oma tegevusel alati silma peal saad hoida :).Viimasena tooks välja oma eesmärkide kirja panemise ja nende pideva lugemise. See on nii oluline! Mina tegin näiteks arvuti desktopi peale ühe inspireeriva pildi (umbes nagu üleelmises postituses on) ning kirjutasin sinna ka oma selle aasta eesmärgid ning iga kord, kui ma aruvti kinni või lahti teen, loen ma need eesmärgid jälle üle. See aitab mul alati oma eesmärke silme ees hoida ja tänu sellele ka rohkem nende nimel tööd teha. Eelmine aasta oli mul selline list korteris seina peal ja alati on ka võimalus need oma telefoni kirja panna ja sealt neid igapäevaselt lugeda.

Head enese motiveerimist ja võite julgelt teada anda, millised on teie nipid enda rajal hoidmiseks! :)

No comments:

Post a Comment