MOMENTS OF 2015

Friday, January 01, 2016
Lõppeva aasta meenutuseks ka üks kokkuvõttev postitus teile. Üldiselt oli üks vägaaa teguderohke aasta, mitte just selles mõttes, et oleks palju kuskil reisimas käinud jne, aga toimus päris palju elumuutvaid sündmusi.

Aasta algus oli rahulik, kõik läks samaviisi edasi nagu 2014 aasta lõpus - palju trenni ja tööd. Praegu oma postitustele tagasi vaadates olen ma isegi natuke kade enda peale, sest eluviis oli ikka tõesti eeskujulik aasta alguses. Esimene puhkus veebruaris möödus väga mõnusalt, sest iga puhkus on mõnus!


Märtsini läks umbes sama tempoga kuni märtsi keskel otsustasin ajapuuduse tõttu blogimisest pausi teha. Ja muide, ma poleks seda ise mäletanudki, kui ma poleks oma blogiarhiivi sirvinud :D. Õnneks polnud see paus pikk (kõigest 2 nädalat) ning aprillis läksin uue hooga edasi. Mainiks ära ühe aasta kõige parema filmi ehk "Fast and furios 7", mis tõi korraga nii palju erinevaid emotsioone ning on seetõttu kindlalt üks minu parimaid filmikogemusi. Sünnipäevakuu oli üldse nii tore - soojemad ilmad ja õhemad riided - alati pluss! Ma mäletan nii hästi veel oma sünnipäeva nädalavahetust, mis oli over the top! Esiteks kõik need toredad hetked Markoga ning meie pere poolt korraldatud üllatus, milleks oli Exit roomi külastus. Sünnipäeva puhul korraldasin ka oma blogi esimese giveaway ning lasin endale geelküüned panna, mis kahjuks eriti kaua ei kestnud.Mai oli juba nii suvine! Üldiselt möödus jälle tublisti trenni tehes ning suuremate sündmustena mainiks kindlasti uuesti juuste lühikeseks lõikamise ning oma esimese suvepuhkuse alguse, mil sain jälle vanemate juurde minna ning seal tõime emaga koju ühe armsa kassipoja!


Ütlen ausalt, et suvi oli üsna mõttetu minu jaoks. Algus oli küll selline tore, üritasime Markoga veel enne kaitseväge võimalikult palju väljas käia ja koos aega veeta, aga kõik see aeg läks liiga ruttu.


Juulist olingi juba igapäevaselt üksi ning üritasin võimalikult palju aega oma õega veeta. Iga pühapäev läksin kaitseväkke külla ning juuli keskel olev esimene 27tunnine linnaluba oli nii super!
Augustis filmisin enda esimese Lookbooki ning võtsin julguse kokku ning värvisin juuksed tumedaks. Trenni poole pealt nautisin täiega õues trenni tegemist ning jõusaali kuukaarti enam uuendama ei läinud. Ja üsna kuu alguses sai Marko uuesti välja ning täiega nautisime seda väikest suvist nädalavahetust! 26. augustil käisin hommikul vara Kadriorus pildistamas, sest Marko oli vahtkonnas. See vaatepilt oli lihtsa nii kaunis!!! <3 Ma läksin sealt nii uhke tundega ära ja üldse, iga kord, kui ma jälle kuulsin, mida nad seal kaitseväes läbi elama peavad ja kuidas tal läinud on, olin/olen endiselt nii uhke. Ma tean küll, et tegelikult on see kaitsevägi ju tavaline asi, sest nii suur osa poistest/meestest peab seal ikkagi ära käima, aga kui su enda kutt ja elukaaslane reaalselt seal kohapeal on ja sa näed teda vormis, kuuled kõiki neid asju, siis paratamatult mul tekib see tunne, et "Deem, ta on niiii tubli ja ma olen nii uhke ta üle". Ja ma ütlen ausalt, et alguses me olime nii kindlad, et üritame talle mingi vea külge pookida ja üldse oleme päris mitu korda mõelnud, kuidas tkvd saada, aga praegu, kui alla poole on veel jäänud, on mul nii hea meel, et ta on ikkagi vastu pidanud (ja nii super tulemustega!) ja ilmselt tuleb sealt tõelise võitjana tagasi, 147 päeva lõpuni!


September oli täielik muutuste kuu. Augusti lõpus ütlesin head aega oma toredatele Takko kolleegidele ning septembris alustasin juba H&M'is, kus ma endiselt nii rahul olen. Alustasin ka ülikooliga ehk siis see kuu oli kohati nii hirmus, sest uus töökoht ja kool korraga - nii palju võõraid ja samas mul polnud kunagi kedagi kodus ootamas, kellega muljetada jne. Aga I made it! Sellest kuust ka kaks negatiivset asja - üha vähem aega blogimise jaoks ning trenni tegemisele tuli ka üsna suur kriips peale. Nii mõnigi kord tuli mul seetõttu nutuhoog peale, aga samas ma tahtsin oma kooliasjad alati võimalikult hästi ära teha, mis tähendas seda, et mul ei olnudki muude asjade jaoks aega.. Positiivne oli jällegi see, et Marko hakkas iga nädalavahetus kodus käima ja nädalad läksid nii kiiresti!Oktoober-november oli üsna rutiinne. Üks toredamaid ettevõtmisi oli kursakaaslasega pildistamine ja need pildid meeldivad mulle endiselt nii väga! 22. oktoobril saatsime oma kalli sõbranna Austraaliasse ning ise hakkasin juba novembris jõulutunnet taga ajama.


Ja ongi aasta viimane kuu! Kuni kuu keskpaigani oli mul kooli tõttu üsna suur stress, sest nii palju koolitöid oli vaja enne lõppu ära teha ning kuna töö juures oli samuti enne jõule palju abikäsi vaja, siis olin ma lihtsalt niii kohustuste alla ära mattunud, et ma reaalselt tundsin iga päev, et ma ei ela, vaid lihtsalt eksisteerin kuidagi :D. Õnneks sain ma siiski kõik oma asjad tehtud ning võisin südame rahuga vaheajale minna. Ja samuti tuli Marko jõulupuhkusele ehk algasid 10 imetoredat päeva! Suur osa sellest on näha ka minu väikses jõuluvlogis. Tõeline jõulutunne tuli küll alles 25ndal, kui me minu pere juures jõule tähistasime, aga isegi ilma jõulutundeta oli kõik see aeg nii imeline. See tunne, kui sa saad muretult oma armsamaga aega veeta nii, et sul pole mitte mingeid kohustusi, on nii super! Nende jõulude eest olen ma väga tänulik :).


2015 oli minu arust üks pikk-pikk aasta, aga nüüd on see õnneks läbi ning 2016 tuleb meie aasta! Nii palju plaane on juba ootamas ja ma olen enam kui valmis! Let's kick some ass, 2016! 


No comments:

Post a Comment