H&M FAVORITES FOR SPRING

Wednesday, March 09, 2016
H&M FavesLace up dress, €19,99 / Fitted top, €9,99 / Blue top, €12,99 / Zip bomber jacket, €34,99 / H M beige flared skirt, €29,99 / Choker jewelry, €3,99

Hei kullapaid! Tänane super kevadine ilm ja poodides kolamine andis taas kevadiseks garderoobimuutusteks nii palju inspiratsiooni. H&M'is töötades on paratamatu, et ma poes alati uusi kollektsioone imetlen ja oma mõttes juba outfitte kokku sobitan. Mul on nii palju lemmikuid! Tõin ülal välja ka mõned, mis kodulehelt sirvides silma jäid ning ütlen juba ette ära, et reaalsuses näevad kõik need tooted veel coolimad välja. Minu arust on sellekevadised moetrendid eriti vinged ja tahaks lausa kõike kanda. Lace-up pluusis, kleidid, bodyd, a-lõikelised seelikud ja kehasseistuvad midi-seelikud, turtle-neckid ja off-shoulder pluusid - kõik meeldib! Ja muidugi super lahedad aksessuaarid kõige selle juurde - slipid, tossud, saapad ning ehete poolest olen ma täielikult armunud choker-stiilis kaelaehetesse. Varsti lubab ehk ilm juba salli nurka heita ning asendada selle just nende samade kaelaehetega.

Ja muide! Alates homsest on H&M's kampaania Divided'i osakonnas (ma arvan, et ei vaja väga seletust, kust selle osakonna leiab) 2=3 ehk siis valides 3 kampaaniatoodet maksad vaid kahe eest. Valikus on ka näiteks ülal pildil olev midi-seelik ning turtle-neck top ja olemas on ka kadriganid, nii et kogu outfiti saate kokku panna ning ühe toote saate täitsa tasuta. Kõlab ju hästi? Nii et homme kõik shoppama!
 Kampaania kestab muidu umbes 2 nädalat, ma täpset kuupäeva hetkel kahjuks ei mäleta.

Mis teie selle kevade trendidest arvate ja millisest poest tavaliselt oma lemmikud leiate? 

No comments:

Post a Comment