THE NUDES

Thursday, March 17, 2016

Hei, iludused! Kuigi kevad on käes ja huuletoonid peaksid juba rõõmsamaks ja värvilisemaks minema, ei saa mina endiselt üle ega ümber nude toonidest ning täna tahtsingi jagada oma meigikoti lemmikuid.

Kõige kauem on olnud mul Sleek'i liquid lipstick (kõlab inglise keeles paremini, kui 'vedel huulepulk') ja endiselt olen ma sellest tootest täiesti vaimustuses. Tegemist on siis sellise huulevärviga, mis peale kandes on vedel ja natuke läikiv, aga mõne sekundiga kuivab ilusaks matiks. Ja püsivus on sellel tõesti suurepärane! Ei mingeid jälgi joogitopsil ega muret sellega, et huulevärv laiali läheks. Kuna tegemist on sellise matistava tootega, siis kipub ta huuli päris palju kuivatama ja kindlasti oleks väga hea oma huuli eelnevalt niisutada näiteks hügieenilise huulpulgaga, et huuled oleks enne värvimist mõnusalt pehmed ja niisutatud. Tooni polest ei ole ehk kõige nude'im, aga samas pole ta ka täiesti roosa ja seega liigitan ta nende neutraalsete toonide alla. Hind on sellel 7,95€ ehk siis umbes sama hinnaga nagu palju kiidetud NYX Soft Matte Lip Cream ja mina tellisin enda oma Loverte.ee lehelt, kliki siia. Soovitan soojalt!

Teiseks lemmikuks on Essence'i Longlasting Lipliner ja väga tihti kannangi ma seda huulepliiatsit pigem huulepulgana ehk siis katan sellega kogu oma huuled. Seda on nii hea peale kanda, ei pea väga kõvasti huule sisse suruma ja ühtlast joont hoida on väga lihtne. Sellegipoolest on toode väga kauapüsiv ning samuti ei teki probleeme värvi laialiminemisega ja plekkide jätmisega. 1,45€ eest ikka tõeline imetegija! Peakski jalad alla võtma ja veel hunniku neid huulepliiatseid endale soetama, sest tõesti, kaotada pole nagu midagi :) . Essence'i tooted on Eestis saadaval näiteks suuremates Selverites, aga mina tellisin enda oma siit. Kui keegi oskab veel soovitada kohti, kust neid Eestis leida võiks, siis andke kindlasti teada!

Jaa, last but not least, minu kõige uuem liige perekonda - H&M'i huulepulk ja huuleläige ühes. Ma polnud enne selle duo ostmist üldse huuleläike sõber, aga koos selle huulepulgaga sobivad nad nii hästi kokku ja näevad super armsad välja. Huulepulk pole küll kõige parema pigmendiga, aga kui mitu kihti peale kanda, siis annab ilusa nude'i välja küll. Lisaks annab läige ka natuke tooni, nii et täiustab huulepulka veelgi. Kuna selle puhul ei ole tegemist mati värviga, siis ei ole see ka nii kaua püsiv kui eelmised ja kauem väljas olles peab huuleläiget päris mitu korda värskendama, aga samas jällegi ei maksta ta suurt midagi, nii et oma hinna kohta tubli töö. Hinnaks sellel siis 4,99€ ja kätte saab neid H&M'i kauplustest. Ma ei julge pead anda, et kõikides H&M'des need olemas on, sest käisin isegi mitu poodi läbi kuni lõpuks enda poest ära ostsin ja tean, et meil on need praeguge kassade juures ootamas, nii et kellel huvi, siis Kristiine H&M ootab teid! :)

Olete te mõnda neist toodetest kasutanud? Kui teil on endal mõni lemmik nude huuletoode, siis andke mulle kindlasti kommentaarides teada! :)


2 comments:

  1. Mul on see Sleek'i huulekreem ja ka vägaa meeldib, alati kindel valik, kui tahan, et huulevärv eriti kaua püsiks! :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jaa, täpselt! Rõõm kuulda, et on ka teisi fänne :) .

      Delete