TODAY'S

Tuesday, March 29, 2016
Wearing: Necklace - Takko / Pullover - thrifted / Jeans - Cropp / Coat - Missguided / Bag - Stradivarius / Sneakers - Nelly

Täna oli taaskord nii suurepärane ilm, et kasutasin kohe juhust ning viskasin selga oma Missguided'st tellitud jaki, mille kuller mulle alles eile kätte toimetas. Ma olin nii meeldivalt üllatunud, kui eile kulleri teadetise sain, sest ma poleks uskunud, et tellimus nii kiiresti kohale toimetatakse (tellisin 21. märtsil, nii et täpselt nädalaga oli kohal. Super teenindus!). Mantel ise on väga mõnus. Kuigi materjal on sellel päris õhuke ja ma alguses küll kartsin, et mul hakkab sellega külm, siis õnneks ei pidanud ma siiski kordagi oma tänast outfit'i valikut kahetsema. Ideaalne kevadeks!

Üldse oli täna üks erakordselt hea päev. Alustasin seda mõnusa hommikujooksuga enne kooli ning peale loengut saingi õega kokku. Nautisime vanalinnas ilma ning päeva lõpetuseks suundusime Carmen Cafe'sse ciabatasid sööma. Ja just teel sinna sain väga meeldiva üllatuse osaliseks ning nägin Instagramis, et olen võitnud Carmen Cafe 50€ kinkekaardi (suur aitäh teile!). Selline rõõm! Nüüd ootan juba väga pühapäeva (sest siis on minu ainuke töölt vaba päev nädalavahetusel), et koos Markoga sinna lõunatama minna ja endale midagi eriti head välja valida. Oh, kevad on hea aeg! :)

No comments:

Post a Comment