GOODIE BAG PRODUCTS

Monday, April 25, 2016

 Nagu lubatud, on minu kingikoti sisu teie ees! Tooteid on palju ja seetõttu ma tahaks jälle öelda suur aitäh kõigile, kelle abiga me sellised suured kingikotid endale saime. Ma ootan juba huviga kõigi nende proovimist, sest enamus asju on minu jaoks täiesti uued. Eriti põnevad on kõiksugu näohooldustooted ning kuna kotis oli lausa 3 erinevat mitsellaartoodet (Mossa mitsellaarvesi, Dr Irene Eris mitsellaarvesi ja Lirene mitsellaarne näopuhastusgeel), saan neid prooviga ja hiljem ka omavahel võrrelda.Muidugi olen eriti põnevil Placent Activ'i kuuri läbimisest, sest olen juba mitmetes blogides neid tooteid varem näinud ning varsti saan jagada ka enda kogemust antud toodetega. Teiseks selliseks huvitavaks tooteks on Teazy tee, mille kohta me laupäeval ka ettekannet kuulsime ning kuna ma olen ise üks suurim teede fänn, siis on minu jaoks eriti põnev lõpuks ette võtta oma esimene tee detox kuur. Sellest kindlasti lähemalt, kui olen sellega juba alustanud.
Ja muidugi NYX! Ma olen alati olnud üks nende toodete austaja ja varasemalt olen endale ostnud 2 NYX'i toodet ja nendega väga rahul olnud. Nüüd lisandus minu väiksesse NYX'i kogusse veel 3 asja ning uudishimu neid katsetama hakata on suur. Eriti lahe on muidugi see värviline silmalainer, millega ma kindlasti ühe makeup-looki siia blogisse üles panen. Ja muide, 13-15 mail toimub järjekordne Ilu Sõnum'i mess ning seal on NYX oma toodetega väljas! Mina lähen kindlasti uudistama, sest laupäevast jäi kummitama paar väga hea toodet, mida me kohapeal katsuda saime. Üheks nendeks oli üks lilla huulevärv, mida ma enda huultel ka proovisin. See oli nii ilus!

Praguseks kõik ja edukat uut nädalat teile! Kui teil on mõni huvipakkuv toode siin piltidel, siis andke kindlasti teada, millise toote arvustust eriti suure huviga lugeda tahaksite ja ma annan endast parima ;) .

2 comments:

  1. Jama ikka, et ma selle rohelise huulepulga enne ära võtsin, oleks saanud laheda pildi teha koos :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jaa, täitsa nõus sinuga. Ehk annab ära korraldada, kui NYX Eestisse tuleb :D

      Delete