#ilublogijatekokkutulek2016

Sunday, April 24, 2016
Hei! Mul on nii hea meel, et minagi sain osa eilsest suurepärasest üritusest ehk siis Ilublogijate Kokkutulek 2016. Minu jaoks oli see esimene suurem blogijate üritus ja nii vinge oli oma silmaga näha kõiki tublisi ja ilusaid blogijaid, keda ma ise ka igapäevaselt jälgin. Meid oli Al Bastione restorani kogunenud päris palju ja kõigiga rääkida ei jõudnudki, aga nii palju, kui jõudsin - kõik olid super toredad! Restoran võlus mind muidugi kohe sisse astudes oma kujunduse ja interjööriga ning kuna siiani polnud ma Al Bastionesse jõudnud, siis nüüd tean kindlalt, et peab selle endale plaani võtma ja õhtusööki nautima minema.


Üritusel tutvustasid meile enda tooteid sellised toredad brändid nagu Mossa, Vestige Verdant, Teazy, Joik, Sundrai, Turbliss ja NYX. Nii huvitav oli kuulata, kuidas nad kõik on oma ettevõtetega algust teinud ja kuidas nende tooted valmivad ja toimivad. Uut informatsiooni oli palju ja nüüd tahakski juba ruttu kõiki tooteid proovima hakata. Kahjuks ei lubanud tänane ilm mul kingikotist ja toodetest ilusaid pilte teha, kui toon ka need peagi teieni.

Armusin nendesse imelistesse John Lemon limonaadidesse! Nii head! 

Suur-suur tänu tublidele korraldajatele ja kõigile toetajatele! Üritus oli super mõnus ja lõbus. Ootan juba huviga järgmist blogijate üritust :) .


No comments:

Post a Comment