LIP COCKTAILS

Sunday, April 10, 2016
Uuh, kreisi töönädalavahetus seljataga ning aeg tagasi blogimaailma sukelduda. Olen avastanud enda jaoks täieliku nõrkuse, mis puutub meigitoodetesse. Selleks või nendeks on igasugused huulepulgad, pliiatsid ja läiked. Minu jaoks on just huuled need, mis annavad kogu meigile selle viimase punkti ja tõmbavad meigile joone alla. Kui vahepeal oli mul täielik mattide huulevärvide hullus, siis nüüd on ka läiked ja tavalised huulepulgad südamelähedaseks saanud. Kõik on omamoodi nii ilusad!

Täna jagangi teiega paari huuletoodete "kokteili", mida oma huultele kanda meeldib.

1. NUDE & GLOSSY


Esimese sammuna kontuurin huuled Essence'i longlasting huulepliiatsiga (toon Girl Next Door). Värvin tegelikult päris suure osa huultest sellega ära ja keskele kannan H&M'i huulepulka. Kuna see huulepulk on päris kreemine, siis on neid värve väga lihtne hajutada ja tulemus jääb hästi korrektne. Viimasena kannan peale ka sama H&M'i huulepulga teist poolt ehk huuleläiget. Siin pildi peal ei jäänud see läige eriti hästi näha, aga tegelikult on tulemus palju läikivam ja "mahkalam".

2. MATTE & SOFT BROWN


Esimeseks muidugi jälle huulepliiats kontuurimiseks, kasutan Sleek'i toonis 02 Soft Brown. Natuke täidan sellega ka huuli, et pärast hajutamist oleks tulemus ilusam ja loomulikum. Peale seda kasutan Sleek'i matti huuleläiget toonis Birthday Suit. Siis natuke hajutamist ja mõne hetkega on läige matiks kuivanud ning huuled valmis!

3. BRIGHT & PINK


Kontuurin huuled Essence'i huulepliiatsiga (08 Red Blush) ja kuigi võib tunduda, et need toonid siin pildil ei lähe omavahel üldse kokku, sobisid need isegi päris hästi. Kuna sellist lillakas-roosas toonis huulepliiatsid mul ei ole (veel!), siis otsisin kõige roosakama alatooniga huulepliiatsi välja ning läks see käiku. Teise sammuna kasutan siis BYS Velvet Lips huulevärvi (toon 03 Flamingo Flare) ja hajutan selle punase huulepliiatsi kontuuriga kokku. See toode kuivab päris matiks, aga on palju niisutavam kui näiteks eelnevalt mainitud Sleek'i matt huulevärv. Suur pluss velvet liquid lipsticks'de puhul, sest huuled ei kuiva ära ja seisavad palju kauem ilusamana.

Ja voila, kolm erinevat huulekombinatsiooni valmis! Milline on teie lemmik? :)

6 comments:

 1. Heii! Kust sa selle BYS'i huulevärvi ostsid? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heia, see oli Kaubamajas Osturalli ajal. Ma loodan, et on edaspidi ka ikka, peab uurima minema sinna :)

   Delete
 2. Mul on olemas seda teist tooni "kokteil", ainult teise firmaga. Firma nimi on Makeup Academy(MUA), kui kunagi käed külge saad, siis proovi. Väga odava firmaga on tegemist, oleks huvitav kuulda, mis arvad. Iseenesest seda tooni armastan väga.
  Ja sinu väljapakutud variantidest on see kolmas lihtsalt nii-nii ilus, aga mul on tunne, et mulle väga roosa ei sobi, või pole ma lihtsalt veel õiget tooni leidnud?
  Muide, nii ilusa kujuga huuled on sul siin piltidel. Pole varem märganud :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, aitäh komplimendi eest, eks ma veits overline'n ka neid :D .
   Ja aitäh soovituse eest, pole siiani silma hakanud see bränd, aga hoian silmad lahti :)

   Delete
 3. uuuh, väga ägedad kõik! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh, seda on ainult rõõm kuulda, aitäh sulle! :)

   Delete