NIKE HUARACHE

Sunday, April 17, 2016

 New babies! Sain need tuusad Nike Air Huarache'd sünnipäevakingitusena Markolt ja olen enam kui õnnelik (thanksss babe <3). Tegelikult ei teadnud ma eile veel poodi minnes, mida ma täpselt ikkagi soovin. Vaatasime mitmed kaubanduskeskused ja poed läbi ning otsisime lahedaid jalanõusid. Ma olin alguses kindel, et tahan midagi Adidaselt, aga kuna kõikides poodides oli selle koha pealt nii halb valik, siis läks ikkagi teisiti. Need Niked jäid silma meil juba Ülemistes ja kuigi sealt me neid ära ei ostnud, jõudsime päeva lõpuks ikkagi tagasi Nike esinduskauplusesse ja sealt need meiega kaasa tulidki. Vaatasin seal mitmeid variante läbi, aga suuruseid ei olnud mitte ühelgi teisel värvil ega mudelil. Ja no kui need valged endale juba jalga sain ja peeglisse vaatasin, siis olin juba võlutud. Pluss, need on kõige mugavamad jalanõud, mida mu jalad kunagi tundnud on! See tagumine osa hoiab nii mõnusalt ümber jala ja teeb jalanõud kuidagi eriti mugavaks. Nende kõndides on mul selline tunne nagu saaksin lennata :D .
Muidugi oli see väga suur julgus osta kalli raha eest valged jalanõud, aga ma lubasin endale, et hakkan nende eest ilusti hoolt kandma. Täna ostsin neile mustuse ja vee eest kaitsva sprei ning olen juba üsna palju uurimistööd teinud, kuidas valgeid jalanõusid valgena hoida. Pöidlad pihku, et ma suudan neid ilusana hoida! Ma olen igatahes pühendumiseks valmis. Jaaa kui teil kellegi on endal mõni hea nipp, kuidas selliste jalanõude eest hoolt kanda, siis jagage infot! :)

Kuidas teile Huarache'd meeldivad?

2 comments:

  1. Mul endal on Musta värvi Huarache Ultrad, kindlasti plaanin tulevikus ka valged soetada. Nii mugavad ja ilusad :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jaa, olen näinud neid su blogis, nii kenad! Ja need Huarached on tõesti kõige mugavamad jalanõud, mida ma proovinud olen :)

      Delete