AT SUNSET

Monday, May 09, 2016
wearing: jacket - Takko Fashion / shirt - old / trousers - Seppälä / sneakers - Nike / choker necklace and maxi cardigan - H&M

 Mõnus on, et enam ei peagi õues suurt salli ümber kaela kandma, mis kogu outfiti (rääkimata kaelaehetest) ära kataks. Ja eriti mõnus on veel see, et jakke ja jopesid saab eest lahti kanda. Minu arust on absoluutselt kõik joped ilusamad, kui need on eest lahti ja enamasti õue minnes viskangi need lihtsalt peale. Õnneks või kahjuks on siin Tallinnas alati tuul nii jahe, et mina ilma üleriieteta veel välja ei saa minna. Aga olgem ausad, ma olen päris õnnelik, et lõpuks ometi saan ma kõiki oma mantleid ja jopesid kanda nii nagu ma neid alati olen tahtnud.

Outfitist lähemalt rääkides, siis avastasin need püksid enda kapist uuesti alles mõni aega tagasi ja ma millegipärast alati kipun unustama, et need mul üldse on. Aga kui need jalga taipan panna, mõtlen alati, et deeem, need on nii head püksid! Nii mugavad ja näevad ilusad välja. Siin piltidel pole lõiget muidugi eriti näha, aga küll ma need varsti uuesti jalga panen. Sain need tegelikult vist juba mitu aastat tagasi Seppäläst 10€ga, aga kuna ma need alati ära unustan, siis on need ikka nagu uued. Nüüd käin silmad lahti poodides ringi, et endale veel taolisi pükse leida. Mul on hetkel täielik vajadus osta igasuguseid pükse, mis ei oleks teksad ja mul on kuri tunne, et homme rändavad juba ühed minu riidekappi. Nendest siis lähemalt kunagi hiljem. Praeguseks aga kõik, nautige õhtut!

No comments:

Post a Comment