SKINCARE BY MOSSA

Friday, May 20, 2016

Tere hommikust, sõbrad! Istun hetkel rongis ning kuna sõit on pikk, tundus praegune aeg ideaalne selle toreda postitust kirjutamiseks.

Mossa brändi tooteid sain proovida tänu Ilublogijate Kokkutulekule ning ma olen nii õnnelik, et Mossa meie kingikottidesse need 2 imelist toodet lisas. Ütlen kohe ette ära, et mulle meeldivad need väga!

Kes veel enne Mossast kuulnud ei ole (ma arvan, et enamus tegelikult juba olete), siis tegemist on loodusliku ökobrändiga, mis minu arust just nahahoolduse seisukohast väga oluline ja hea on. Nende tooted sisaldavad erinevaid põhjamaiseid marju ning on seetõttu väga vitamiinirikkad. Üks suurepärane omadus on ka see, et kõik nende tooted sisaldavad antioksüdante, mis tagavad vananemisvastase toime.

Minu kogemus toodetega on olnud super ning eriti meeldib mulle see Youth Defence mustika päevakreem. Toode on mõeldud igale nahatüübile ning mulle ta sobib hästi. Selle niisutav toime on super mõnus ega jäta nägu läikima ega õliseks. Nägu püsib mõnusalt pehme väga pikka aega ning lisaks sellele lõhnab see imehästi! Mis mulle veel meeldib, on toote pakend ja disain. See päevakreemi pudel näeb nii hea välja ning selle piklik ja peenike vorm muudab selle väga käepäraseks.

Mitsellaarvesi on vaarikaga ehk siis sisaldab vaarikast pärit vitamiine ning lisaks hüaluroonhapet, mis on üks tänuväärne aine kosmeetikatoodetes  (loe täpsemalt siit). Lõhna poolest ei ole see.minu arust nii hea, kui mustika näokreem, aga otseselt halb ta ka ei ole. Mina kasutan seda ainult näo puhastamiseks, sest meigi mahavõtmiseks jääb see mulle natuke nõrgaks. Kuna see kuivab üsna ruttu vatipadja peal ära (kui meiki maha võtan), siis peaks ma seda liiga palju korraga kasutama ning seetõttu jätan selle teema oma Garnieri mitsellaarvee hooleks. Näo puhastuseks on see aga väga mõnus ja annab hommikul näole mõnusalt värske tunde. Lisaks niisutab see nahka, mis on ülihea, sest mõned näopuhastajad kipuvad nägu liialt kuivatama.

Suur tänu läheb Mossale ja IBK korraldajatele :) .

No comments:

Post a Comment