DAILY HAIR CARE

Wednesday, June 15, 2016


Hei-hei! Räägin täna natuke oma praegustest juuksehooldustoodetest, mida igapäevaselt kasutan. Well.. enamus tooteid ikka iga päev pähe ei lähe, aga you know what I mean. Mõned tooted tahan veel kindlasti siia lisada (juukseõli nt), kuid üldjuhul olen ma oma väikse rutiiniga väga rahul.


1. Juuksepesu - kasutan Placent Activ'i shampooni ning palsamit põhiliselt üle päeva. Olen üritanud küll hoida pikemat vahet juuste pesemise vahel, kuid vahel on see päris võimatu ja oleneb täiesti sellest, mis järgmisel päeval plaanis ja kuidas ma selleks päevaks oma juuksed tahan sättida. Tooted ise on head, shampooni kohta ma ei oska tegelikult mingeid ülistavaid omadusi välja tuua, sest minu jaoks on see lihtsalt shampoon ja kuna juuksed teeb ilusti puhtaks, siis järelikult töötab. Palsam on aga natuke teine teema ja seda võin kahe käega kiita. Juuksed on pärast palsami mahaloputamist väga pehmed ja siidised ning tänavad mind alati, et viitsisin ikkagi palsami juustesse seisma jätta. Olen tähele pannud, et see 3-5min, mis pakil kirjas on, on üsna oluline, sest kui palsam kiiremini maha loputada, siis ei ole tema mõju üldse tunda ja juuksed pole pooltki nii siledad.

Nii shampoon kui palsam on mõeldud kõikidele juuksetüüpidele, kuid eriti kuivadele ja töödeldud juustele. Kuna minu juuksed on nii kuivad kui töödeldud, siis sobivad need mulle ideaalselt.


2. Placent Activ ampullid - need on need imeasjad, mis peaks juuksed kiiremini kasvama panema ning ütlen kohe alustuseks ära, et ma ei oodanud üldse mingit väga kiiret juuksekasvu ega ei uskunud sellesse väga. Kui nüüd tagantjärele mõelda, siis mu juuksed on tõesti pikemaks kasvanud nende paari kuu jooksul ja vahepeal ma mõtlen küll, et oh, juuksed on juba nii pikad. Samas on mu juuksekasv terve elu olnud üsna kiire ning alles eelmine kevad olid mul õlgadest natuke pikemad juuksed. Nüüd on sama pikad nagu enne. Seega ma võin kindlalt öelda, et juuksed on palju pikemaks kasvanud, kuid kas ainult tänu ampullidele, seda ma täiesti kindlalt ei julge väita. Kindlasti on need aga olnud suureks abiks ja kuna mul on neid ampulle ikka veel natuke alles, siis kasutan neid ka edaspidi. Efektiivseks juuksekasvuks soovitatakse ampulle kasutada iga kahe päeva tagant ning peale ravikuuri (ehk 12 ampulli kasutamist, mis paki sees on) 1-2 korda nädalas. Mina neid ilmselgelt nii tihti ei kasutanud nagu te juba ise järeldada võite. Enamasti on minu duši all käimised sellised, et on juba õhtu hilja ja ma olen megaväsinud ning see samm tundus mulle alati liiga palju. Aga samas mul on hea meel, et ma saan neid ampulle kasutada ikka veel kasutada ning kui tunnen, et teeks omale mõnusa home-spa-day ja igasugu iluprotseduure, siis on need mul käepärast võtta.


3. Protein treatment - LEMMIK! See Evo Mane Attention Protein Treatment oli minu Evo kingikotis, mille Evo tutvusõhtult saime täpselt 2 kuud tagasi. Jällegi, ma ei oodanud palju, kuigi olin eelnevalt kasutanud Evo shampooni ja palsamit (loe postitust SIIT!) ja need mulle väga meeldisid. Nüüd on see kergelt mu täielik lemmik juuksehooldusvahend ning ma täielikult naudin seda päeva, mil on aeg põhjalikuks juuksehoolduseks. Pakendil oleval juhendil soovitatakse toodet kasutada vähemalt 1korda nädalas ning täpselt nii teen ka mina. Peale Placent Activ'i palsami mahapesemist kannan Evo hoolduse juustesse ning lasen 5min mõjuda. Tulemus on i-m-e-l-i-n-e! Kui peale palsami kasutamist olid juba juuksed pehmed ja siidised, siis nüüd on need veel 10 korda paremad. Toode parandab katkiseid juukseotsi, tugevdab juukseid ning mis minu jaoks väga oluline - sobib värvitud juustele ning aitab need elujõuliseks ja säravaks muuta. Muidugi ei saa ma mainimata jätta seda imelist lõhna, mis täidab kogu vannitoa peale toote kasutamist. Oh, ma juba ootan, et sellenädalane süvahoolduse aeg kätte jõuaks!


4. Juuksemask - Organic Shop avokaado ja mee mask, mis parandab ja taastab juuste head omadused. Mulle väga meeldib ning kasutan seda samuti 1 kord nädalas või isegi harvem. Olen teinud ka nii, et kasutan seda samal päeval, mil Evo proteiinihooldust, aga kuna viimase mõju on juba ise niivõrd suurepärane, siis ei oska ma juuksemaski toimet selle kõrval hinnata. Iseenesest on mask hea, sest peale kasutamist tunnen, kuidas juuksed ongi kohe natuke tervemad ning muidugi ei puudu see super mõnus siidine tunne. Õnneks ei ole tootel mingit väga vänget lõhna, mida ma millegipärast alguses väga kartsin. Ühesõnaga üks lihtne ja hea juuksemask, mis vannitoa riiulil olemas on. 

5. Juuksehari ja juuste kammimine - unustasin küll oma harjast eraldi pilti teha, kuid nagu näete, olen endiselt Tangle Teezer'i usku. Kuna sellest on saanud minu nii hea igapäevane sõber, siis ei oskaks ma enam ette kujutada mingit teistsugust juukseharja. Kindlasti on olemas veel paremaid ja võimsamaid, kuid siiani olen oma armsa roosa kammiga väga rahul. Juukseid kammin iga hommik ja üritan ka enne magamaminekut need ära kammida, sest nii on palju parem 1. magama minna ja 2. hommikul juukseid kammida. Üks väga oluline asi, mida olen tähele pannud on ka näiteks see, et enne juuste pesemist on juuste ära kammimine suurepärane idee. Lihtsalt kõik tooted, mida juuksehoolduses kasutan, toimivad kohe palju paremini ning endal on palju lihtsam, kui juuksed ei ole sassis pesemise ajal. Oma Tangle Teezer't puhastan vana hambaharjaga ja ma pean seda tegema vähemalt iga 2 päeva tagant, sest millegipärast läheb nüüd, pärast juuste tumedaks värvimist, hari nii kiiresti mustaks. Õnneks on hambaharjaga puhastamine nii lihtne ja mõne liigutusega on kamm jälle nagu uus!

Praeguseks kõik. Kui soovid millegi kohta lisainfot, siis küsi julgelt. Ilusat kolmapäeva! xx

No comments:

Post a Comment