KENZO x H&M

Friday, June 03, 2016
Untitled #237

Untitled #237  featuring a white purse


Kenzo long top, €250 / Kenzo blue sweatshirt, €225 / Kenzo white tee, €73 / Kenzo african skirt, €320 / Kenzo circle skirt, €315 / Kenzo platform shoes, €255 / Kenzo white purse, €325 / Kenzo scarve, €265

Kelle jaoks uudis, kelle jaoks mitte, kuid selleaastane külalisdisainer H&M'is on Kenzo! 3. novembril on kollektsioon saadaval valitud poodides ehk siis arvatavasti saab Eestis taaskord suurt sündmust nautida Postimaja H&M'i kaupluses. 

Mina olen igatahes megapõnevil, et just Kenzo kollektsioon tulemas on, sest ta on vaieldamatult üks minu lemmikdisainereid. Tema loomingu põhiline märksõna on kindlasti värvid ja erinevaid mustrid ning ka väikesest H&M'i  teaser-videost võib järeldada, et tulev kollektsioon on väga värviline ja põnev. Kenzo brändi iseloomustaksin ma veel sõnadega nagu lihtsus ja mugavus, sest just sellist stiili tema riided enamjaolt on. Kuid sellele tasakaaluks on alati põnevad motiivid ja värvilahendused, nii et igav juba ei hakka. Muidugi ei puudu Kenzol tema võtmeese ning selleks on ilmselt paljudele tuntud pusa, mida kaunistab lõvi nägu (pilt ka üleval). Ma nii loodan, et just see pusa jõuab ka H&M'i, sest see on üks sellistest disaineresemetest, mida ma juba pikka aega endale tahtnud olen ja see oleks supeeer cool riietusese, mis endaga sügishõngulisse moehooaega kaasa võtta.


Hetkel pole veel saabuva kollektsiooni kohta eriti infot ega näidistooteid avalikustatud, kuid see video ise paneb juba südame põksuma. Loe kindlasti lisa H&M'i kodulehelt siit. 
Kes on veel põnevil?!

No comments:

Post a Comment