FUJIFILM X-T10 REVIEW

Thursday, July 14, 2016

Heii, täna teen juttu sellisest toredast kaamerast nagu Fujifilm X-T10, mida tänu Photopointile paar nädalat kasutada sain. Aitäh! Olin super elevil sellega katsetamise pärast, sest tunnen praegu väga suurt huvi väiksemate kaamerate vastu ja see on nüüd esimene, mida olen kasutada saanud. Ja mulle nii meeldis!Kaamera on väike, aga võimekas ning teeb suurepäraselt nii pilte kui videosid. Põhiliselt jõudsingi rohkem seda filmimise poolt katsetada, sest sain kaamera plaanitust natuke varem kätte ning esimene nädal ei jõudnud ma seda töö kõrvalt isegi karbist välja võtta. Siiski sain ma päris palju aimu selle kaamera võimalustest ja kvaliteedist. Videosid oli sellega väga mõnus salvestada ja suurepäraselt sai ka vlogida, kuigi väikse kaamera kohta oli see üsna raske (objektiiv otsas oli 16-50mm). Mis filmimise veel paremaks oleks võinud teha, on välja keeratav ekraan ja pildistabilisaator, mida sellel kaameral pole. Samas ongi see kaamera mõeldud pigem pildistamiseks kui filmimiseks.
Piltide kvaliteet oli muidugi super, kuigi mulle valmistas natuke probleemi õige valguse paika saamine. Aga pigem oli asi selles, et aega oli vähe ja korralikult kaamerasse süveneda ei jõudnud. Ilmselt ei ole see tegelikult üldse raske kui kaameraga põhjalikult tutvud ning tead kõiki programme. Mulle meeldis, kuidas kaamera lähedal asuvaid objekte pildistas. Taust jäi super. Suurt pilti pildistades nii suurt vau-efekti ei tekkinud, aga eks see kõik oleneb samuti objektiivist. Filmitud videosid saate näha minu Youtube'i kanalil - Liis Paalits.


Üldiselt võin omalt poolt selle kaamera kohta öelda ainult häid sõnu. Suurepärane kaaslane fotograafiahuvilistele! Ma ei hakanud kaamera täpseid andmeid siia ümber trükkima, aga kõik info on kättesaadaval Photopoint.ee lehel. Leidsin veel sellise toreda lehe, kus on veel rohkem juttu kaamera võimalustest. Veelkord suur tänu Photopointile!

No comments:

Post a Comment