I MADE IT!

Monday, July 04, 2016
Random pildid telefonist, et postitus päris tühi ei oleks :P


Hola amigos! Ma olen tagasi ja rõõmsam kui kunagi varem! Tänasest algas mul puhkus ja ausalt, te ei kujuta ette, kuiiii õnnelik ma olen, et see lõpuks kätte jõudis. Olin nimelt enne seda põhimõtteliselt 2 nädalat jutti tööl (välja arvatud 24. juuni, kui poed kinni olid). Tegutsesin kahes kohas ja oh boyyy, see oli väsitav. Kuid õnneks ei ole täna enam väsimusest märku vaid energiat on nii palju, et kõik on puhkuse plaanid teoks teha.

Tänase päeva veedan ilmselt üsna koduselt, sest selle 2 nädalaga, mil ma väga vähe kodus viibisin, on nii palju toimetusi üksteise otsa kuhjunud ja nüüd tuleb need kõik ära teha. Ja puhkuse plaanimine ka! Mingit välisreisi ega muud suurt ja erilist mul plaanis ei ole, aga mul on nii hea meel, et lõpuks saan tegeleda asjadega, mida ma armastan. Tänast päevagi alustasin mõnusa jooksuringiga ning üks kindel eesmärk praegu on see, et endale jooksurutiin sisse harjutada. Jooksmisega on mul see teema, et ma armastan seda, aga samal ajal vihkan, sest mu pulss on väga-väga kõrge terve aeg ja sellest tingitud surmatunne ei lase mul jooksu eriti nautida :D . Aga nüüd on aega rohkem, et ennast harjutada ja ma väga loodan, et saan sellest pulsiprobleemist lahti. Fingers crossed!

Praeguseks aga lõpetan, tahtsingi teile lihtsalt märku anda, et olen nüüd tagasi ja tegudeks valmis. Kohe-kohe on tulemas kingiloos ka, nii et hoidke silma peal. Olge tublid ja aitäh, et minuga olete! xx

No comments:

Post a Comment