HARBOUR STYLE

Tuesday, August 16, 2016
Wearing: sunglasses - Sinsay / top - H&M / jeans - Vero Moda / jacket - Missguided / boots - River Island / bag - Mohito


Eilse outfitis sobitasin küll omavahel kokku väga sügisesed esemed - kraega pikavarrukaga pluusi ning saapad, rääkimata muidugi soojast mantlist. Kuigi päike kenasti paistis vist terve päev, siis õhk oli ikkagi juba nii jahe, et õue minnes ei kahelnud ma oma riietuse valikus absoluutselt. Pean endale kindlasti selliseid mantleid veel juurde soetama sügis-kevadiseks hooaajaks, sest need annavad lihtsalt nii palju kogu komplektile juurde. Kardan, et kannan seda outfiti veel mitmeid mitmeid kordi see sügis, sest see on kuidagi nii mõnus ja minulik. 


 Sain suve jooksul blogisse vägaaa vähe suviseid outfitte postitatud, aga nüüd olen ma juba täitsa sügismoe lainel ja ei ootagi neid palavaid suveilmu enam. Kuigi samas, üks mõnus grilliõhtu suve lõppu võiks veel ikkagi mahtuda. Kuidas teiega, ootate juba sügist või pigem veel suvesooja augustisse?


My yesterday's outfit consisted of some really fall-ish items - little turtle neck long sleeved top and boots, in addition with this warm jacket from Missguided. Even tough the sun was shinig almost all day yesterday it wasn't really warm and I didn't recret my outfit choice for a second when I stepped outside. This jacket is just everything! I should really buy some similar jackets for fall-spring season because they just add so much more to the outfit. I'm afaird I'll be wearing this outfit for many many times this fall. It's just so perfect and "me". I know I posted really few summery outfits on my blog this summer but now I am already in the mood for fall fashion. On the other hand, I could really use some warm summer night to have a nice bbq party in the end of the summer!

No comments:

Post a Comment