JOHN LEMON LEMONADES + giveaway

Monday, August 08, 2016
Suvi hakkab varsti lõppema ning selle puhuks on viimane aeg käima lükata üks cool kingiloos. Koostöös John Lemon Eestiga anname ühele õnnelikule ära terve kasti limonaadi, millest leiab palju erinevaid maitseid!


Mina tutvusin John Lemoni limonaadidega esimest korda aprillis, kui toimub Ilublogijate Kokkutulek. Pirnilimonaad võlus mind koheselt ning ürituselt lahkudes olin juba täielik limonaadide fänn. Kuna tegemist on täiesti naturaalsete ja 100% vegan toodetega, on maitsed väga ehedad, mis on üks väga väga suur boonus jookide juures. Näiteks mustsõstramaitseline limonaad meenutas mulle vana head kodus tehtud mustsõstramahla, kuid et tegemist on ikkagi limonaadiga, siis kergelt kihisev omadus on ka joogil muidugi olemas. Ja mulle meeldibki eriti see, et need on nii mõnusalt kergelt karboniseeritud, mitte nagu tavalised karastusjoogid, mida juues mul pisarad silma tulevad. Ma olen üldiselt väga harv karastusjookide jooja, aga John Lemoni limonaadid on hoopis teine tase ning need võiks mul küll kogu aeg külmkapis olla.


Kuigi pirni limonaad oli super hea, siis minu lemmikuks sai midagi uut - laim! Ma arvan, et ma polnud kunagi varem laimimaitselist limonaadi joonud, aga ühes lonksust juba piisas, et nimetada seda kõige paremaks limonaadiks üldse. Sellel on kuidagi eriti mõnusalt suvine ja värske maitse, mis sobib limonaadi versiooni super hästi. Eriti head on need joogid veel muidugi siis, kui õues on mega palav olnud ja tuppa jõudes külmkapist ühe hea maitse valida saad. Nii värskendav!


Aga nüüd, ilma pikema jututa asun loosimise reeglite juurde, et varsti ka üks teist ise veenduda saaks kui headest asjadest ma räägin :P .

1. Ole minu blogi Facebooki lehe fänn (like/meeldib) - Liis Paalits's blog
2. Jaga loosimist oma Facebookis, Twitteris, Instagramist või kus iganes soovid. 
3. Jäta siia postituse alla kommentaar enda nime, e-maili aadressiga ja kirjuta juurde, millises kanalis loosimist jagasid (kasutajanimi ka, kui ei jaganud Facebookis :). 

Võitja kuulutan välja 20. august, head loosiõnne!

Suur-suur tänu John Lemon Eestile. Rohkem infot toodete kohta leiate siit.This is a giveaway for my Estonian readers. If you're interested in these cool 100% vegan lemonades, check here!


7 comments:

 1. Veronika Vladimirova,
  veronika5816@hot.ee
  Jagasin Facebookis :)

  ReplyDelete
 2. Kätrin Valo, k2trin.valo@gmail.com, Facebookis :)

  ReplyDelete
 3. Riina Kranich
  riina.kranich@hotmail.com
  Jagasin Facebookis :)

  ReplyDelete
 4. Carmen Taavet
  carmentaavet@gmail.com
  Jagasin Facebookis

  ReplyDelete
 5. Elina Hellat
  elina.hellat@mail.ee
  Jagatud Facebookis

  ReplyDelete
 6. Ly Hansti
  Hanstily@gmail.com
  Facebookis

  ReplyDelete
 7. Kätri-Avelin Säärits
  katriavelin@gmail.com
  Facebookis jagasin :)

  ReplyDelete