MORPHE BRUSHES ROSE BRUSH SET

Saturday, August 13, 2016

Hei sõbrad, mul on tunne, et ma pole juba pikemat aega rääkinud ühestki ilutootest, seega on mul hea meel täna see viga parandada. Juttu tuleb siis Morphe Brushes meigipintslite komplektist, mille mõned nädalad tagasi Beautybay lehelt tellisin.


Valisin ja otsustasin kaua, millist komplekti võtta, sest mul pole siiani olnud võimalust endale korralikke meigipinstleid osta ja tahtsin midagi sellist, kus oleks sees kõik sellised pintslid, mida ma reaalselt iga päev kasutaksin. Morphe Brushes'i näol on küll tegemist ühtede odavamate pintslitega, kuid samas on nad tunduvalt parema kvaliteediga kui suvaliselt hiinakad.

Komplektis on 7 pintslit ning lisaks tellisin endale juurde M139 pintsli, millega on super hea lauvärve hajutada. Siiani on minu kindlateks lemmikuteks just see M139 ning samuti põsepunapintsel. Jumestuskreemi pintsel on üks nendest, mida ma kunagi enne kasutanud polnud ja olin natuke hirmul, et kuidas sellega kõik ilusasti hajutatud saab, aga peab ütlema, et kõik on lihtsamast lihtsam. Tulemus on ühtlane ja mingeid pintslijooni, mida ma alguses kartsin, kuhugi ei tekkinud.


Olen enda valikuga väga rahul ning julgen Morphe Brushes pintsleid kahe käega soovitada. Lisaks oma suurepärasele töövõimekusele näevad need megaaa head välja ka. Ma ootan juba väga, et saaksin enda meiginurgakese püsti lüüa ja need iludused kuhugi nähtavale kohale silmailuks panna.

Otselink komplektile SIIN ja M139 pintslile SIIN. Olete ise mõnda Morphe Brushes pintslit kasutanud? Andke kommentaarides teada, kui teil on oma lemmik.

I haven't talked about any beauty products lately, so today I'm happy to share my opinion about Morphe Brushes Rose Brush Set that I ordered from Beautybay a few weeks ago. I had a quite hard time choosing the right set because I don't own many good makeup brushes and I wanted something that I could use every day. This set comes 7 brushes and retails from 20€ which is super cheap for makeup brushes. At the same time it is still very good and high-quality. At least compering to any random brushes ordered from China. I personally really like how these brushes work and my favorite has to be the blush brush in addition with the M139 brush that I ordered separately. Aaand of course we can't ignore the fact that this brush set looks absolutely gorgeous! I'm really looking forward to setting up my own beauty corner where I could display these beauties. Have you used any of the Morphe Brushes makeup brushes? Let me know in the comments if you have any favorites. 

No comments:

Post a Comment