WIDE LEG TROUSERS

Thursday, August 04, 2016
Follow my blog with Bloglovin

 Wearing - top, pants - H&M / sneakers - Reebok / bag - Mohito / jacket - Takko

Tänane outfit on hoopis midagi muud, mida ma tavaliselt kannan ning täielik step out of my comfort zone. Olen tegelikult selliseid laia lõikega pükse juba ammu tahtnud ning kui need samad mulle H&M'i Sales 5€ga otsa vaatasid, siis ma isegi ei kahelnud. Nii pole mul vähemalt väga kahju, kui ma neid pükse väga palju kandma ei hakka :D . Igal juhul võin käsi südamel öelda, et need püksid on niii mugavad! Võib olla on asi selles, et ma käin üldjuhul iga päev teksapükstega, aga seda enam on väärt ühed laiad püksid. Teine suur pluss on muidugi see, et need on kõrge pihaga. Endiselt olen üks suur high-wasted-everything fänn. Outfiti kandsid täpsemalt kolmapäeval, kui koos Liina ja Andraga ühe mõnusa päeva veetsime. Ilm oli küll vihmane, aga sellegipoolest oli päev väga nauditav. Muidugi ei saa ma mainimata jätta meie imelist lõunat Väike Rataskaevu restoranis. Tomatipüreesupp on imeline! Tahtsin tegelikult sellest kohast ka paar pilti teha, sest seal oli tõesti nii ilus ja hubane, aga kahjuks ei mänginud selle objektiiviga eriti välja, mis mul kaasas oli. Kuid seda enam on ju põhjust tagasi minna! :)

Täna on iseenesest üks väga mõnus ja cozy päev. Olen juba paar tundi töölt kodus olnud ja see vihmane ilm sobib mulle suurepäraselt! Hea muusika, asjade planeerimine ja päeva esimene kohv. Super. Nautige teiegi tänast päeva, varsti koputab juba nädalavahetus! xx

Today's outfit post is a true step out of my comfort zone. I've actually been wanting these wide leg trousers for quite some time now and when I saw them on H&M Sales with ony 5€, there was no doubt. Now I don't even have to worry about not wearing them as much as I could. They were so cheap! While skinny jeans are my everyday best friends, I can hands down say that these pants are sooo comfortable. I also really like  the fact that they're high wasted. Still a big fan, you know. I was wearing this outfit on Wednesday when we had I really good day with Liina and Andra. The weather was quite gloomy and rainy but we still managed to enjoy ourselves. A big part of the enjoyment was visiting Väike Rataskaevu restaurant where we had tomato soup for lunch. It was so damn good! I really wanted to take a couple of pictures of this new place but the lens that I had with me didn't quite cooperate with me. But hey, there's plenty of reasons to go back there!

Today has been a really good day so far. I got home from work a couple of hours ago and this rainy weather really suits my mood right now. Good music, planning some blogging stuff and the first cup of coffee of the day. So relaxing. Now I'm waiting for my bf to get home, too. I hope you enjoy this day as much as I do. It's almost weekend!

No comments:

Post a Comment