TOP 5 TRENDS FOR FALL

Monday, September 19, 2016
Heiii armsad! Täna oli mul üle pika aja üks täiesti vaba päev ning nautisin seda mõnuga. Olen viimasel ajal nii palju moealast inspiratsiooni saanud igast nurgast ning iga päevaga kerkib hinges see mõnus sügistunne üha suuremaks. Kuigi ma olen läbinisti üks sooja ilma armastaja, siis ootan ma siiski sügise saabumist suure põnevusega. Minu jaoks tekitab see aastaaeg kuidagi nii rahuliku tunde sisse, sest enam ei pea põdema selle pärast, et iga hinna eest neid soojasid suveilmasid nautima peaks ning kaob ka see suur pinge, et täiega peaks tegutsema ja midagi lõbusat tegema, sest suvi ei saa ju raisku minna. Nüüd on õnneks aeg maha rahuneda, luua endale mõnus meeleolu ning relaxida. New Yorgi moenädal on ka selleks aastaks läbi ning vaadates selle sügise trende võib öelda, et tuleb üks ilus hooaeg! Omad lemmikud on mul ka muidugi olemas ning siin on minu 5 lemmikut!

1. Shearling jackets 
Ma ei oska kahjuks eestikeelset nimetust nendele jakkidele anda, aga sellised mõnusad pehmed ja soojad nad igatahes on. Sooo cozy!

Untitled #243WithChic shearling coat, €61 / TIBI biker jacket, €2.500 / Glamorous biker jacket, €115 / ASOS | ASOS Premium Shearling Parka at ASOS / Eloise Bonded Aviator at boohoo.com

2. Helepruunid toonid
See trend on nagu Kanye Westi Yeezi season 2 extended versioon, sest kõik mis on kaamelitooni. on lahe! Ma võiks vabalt ringi käia üleni helepruunis :D.
Untitled #242Long sleeve top, €150 / H M brown long sleeve shirt, €47 / Topshop shirt top, €25 / Boohoo wrap coat, €71 / Knit skirt, €140 / Danielle Nicole beige handbag, €38 / River Island mink hat, €27


3.  Kelluka-varrukad
Ütlen ausalt, olin alguses megaskeptiline selliste varrukate suhtes ja mõtlesin, et need mulle küll meeldima ei hakka. Aga näete, siin ma olen ja räägin neist kui oma lemmikutest. Ma pole veel siiani ühtegi kelluka-varrukatega riideeset isegi proovida jõudnud, aga ilmselt on asi selles, et poodides pole neid veel väga saadaval ka. Üks selline ilus kampsun kuluks sügisgarderoobi ikka väga hästi ära.

Untitled #241Keepsake the Label long sleeve dress, €54 / Chicwish off the shoulder top, €38 / Finders Keepers off the shoulder shirt, €67 / Chicnova Fashion blue blouse, €13


4. Off-the-shoulder 
Paljad õlad on moes ka sügisel! Sobivad perfektsel kampsunite juurde või mõne soojema kleidi põnevamaks muutmiseks. See trend on minu arust terve suvehooaja ennast vägagi õigustanud ning mul on hea meel, et see jätkub!

Untitled #244Off the shoulder dress, €27 / Off the shoulder top, €15 / Abbigail Off Shoulder Bodysuit Leotard, €15 / AX Paris romper, €29


5.  Tuhm roosa

Cuuuute! See värv on niii super armas ja minu arust teeb automaatselt ühe tuima outfiti palju paremaks. See Boohoo t-särgi-kleit oleks küll üks super kaaslane laiskadeks koolipäevadeks. Pika säärega saapad ka otsa ja ongi easy-breezy-beautiful!


Untitled #245WearAll cocktail dress, €15 / Boohoo cocktail dress, €14 / Boohoo nordic sweater, €18 / New Look oversized hoodie, €21 / New look coat, €19 / ZeroUV flat-top sunglasses, €12 / Adidas cotton hat, €21 / Charlotte Russe accessory, €6,25

Lisaks mainiks ära veel kustumatu klassika, milleks on kõrge kraega pluusid/kampsunid ja kõrge pihaga teksad. Basic sügiskomplekt. Aksessuaaride poolest võib kõik choker-kaelakeed endaga ka sügisesse kaasa võtta, sest ka nemad ei kao veel moest. Kindlalt tahan see sügis ka ühe kapteni-mütsi enda garderoobi sobitada. Näiteks see H&M'i oma ootab proovimist. Taaskord üks moeese, mida ma arvasin, et kunagi endale ei soovi. Never say never!

Milline on teie lemmiktrend selleks sügiseks?


Today I'm talking about some of my favorite trends for fall 2016! There's so many cute things to like and I feel like this season is going to be beautiful. 

Resources:  http://stylecaster.com/new-york-fashion-week-fall-2016-trends/#slide-13
http://www.glamour.com/gallery/wearable-fall-2016-fashion-trends-from-new-york-fashion-week#5
http://www.purewow.com/fashion/Fashion-Trend-Report-2016

No comments:

Post a Comment