AFFORDABLE WORKOUT CLOTHES

Monday, October 03, 2016
Heia! Sügis on nüüdseks täiesti käes ning usun, et paljude jaoks on just sügis see aeg, mil taas sammud trenniklubisse seada, et ennast tagasi rajale saada. Minu jaoks vähemalt kindlasti. Olen selle sügise jooksul käinud rohkem väljas jooksmas kui kunagi varem ning naudin täielikult õues trenni tegemist. Samas aga tean, et varsti on minu jaoks väljas juba liiga külm ning plaan Telliskivi Koduklubiga taasühineda on päevakorral.

Mõtlesin, et jagan täna teiega mõningaid toredaid rõivabrände, kes pakuvad ka heas valikud trenniriideid. Ma küll armastan oma Nike'i ja Adidast, kuid vahel on hea kui trenniriietele ei pea korraga tervet varandust kulutama. + ma võin oma kogemusest öelda, et näiteks H&M'i ja Bershka trenniriided on täitsa mõnusad.


1, 2, 5 - Boohoo.com Nende spordiriiete valik on SUUR! Mulle nii meeldib kogu kollektsiooni stiil ning plaanin ühe toreda trennikomplekti endale peagi kokku panna. Kirjutan sellest kindlasti tulevikus pikemalt, kui kogemust jagada saan. 
3 - NewLook Kollektsioon ei ole küll väga suur, kuid ilusaid asju leiab sealt kindlasti. Riided tunduvad kvaliteetsed ning hinnad on suurepärased. 
4,6 - River Island Minu tänane avastus! Ma ei tea, kas ma polnud enne näinud või lihtsalt ei mäletanud, aga täna leidsin suure üllatusega River Islandi spordikollektsiooni. Oh my god, need värvid ja mustrid on nii coolid! Ma ei ole hetkel isegi kindel, kas Eestis asuvates River Islandi poodides on spordiriided saadavad või mitte, aga kodulehelt on võimalus need endale mugavalt koju tellida. Shipping on küll päris kallis (10€), kuid kui kamba sõbrannadega tellida, ei ole see mitte midagi.  
7 - H&M Väga korralik valik nii sisetreeninguteks kui ka õues jooksmiseks. Nagu juba enne mainisin, siis mina olen oma H&Mi spordikatega väga rahul ja näiteks see pluus on mu hetke täielik lemmik! Mul on endal küll tumehall, mida epoes hetkel ei ole, aga sellegipoolest julgen soovitada. See kaitseb nii hästi tuule eest, kui mõni soojem dressikas peale visata, sest pluus on igalt poolt täiesti ümber. 
8 - Missguided Põhimõtteliselt sama lugu, mis NewLookiga. Isiklikult julgeks sealt trenniriideid tellida küll, sest seni olen Missguidedi toodetega väga rahule jäänud ja usun, et ka need ei valmistaks mulle pettumust. 
9 - Pull&Bear Eelnevatest vist kõige väiksema valikuga, kuid ikkagi väga aksepteeritav koht, kuhu trennigarderoobi värskendama minna. Minu jaoks on Pull&Bear ja Bershka nii sarnased poed ja usun, et kvaliteedi poolest nad palju ei erine ning kuna viimasest olen endale mõne spordiriide ostnud, siis julgen neid poode soovitada ka teile.

Loodan, et see väike ülevaade oli mõnele teist abiks ning ehk andis ka natuke motivatsiooni juurde. Räägime varsti!No comments:

Post a Comment