BUSY WEEK

Wednesday, October 19, 2016

Oh boy, oh boy, oh boy mis nädal! Olen see nädal jälle koolis ning kõik on ausalt öeldes täiesti ülepea. Koolipäevad algavad 8.30 ning kestavad vähemalt poole 5ni, kõik õhtud olen veetnud õppides ning tean, et teen seda ka täna ja homme. Mind lohutab ainult mõte nädalavahetusest ning reede õhtust, aga õnneks on mul vähemalt need paar päeva puhkamiseks enne tööle tagasi minemist.
Tänased pildid on pühapäevast, mil kontsaga saapad tossude ja vabaaja pükste vastu vahetasin. Pusa on üks mu lemmikutest ning kuna see on seest väga mõnusalt soe, sobib ideaalselt praegusteks ilmadeks tagi või õhema jope alla panna.

Asun nüüd uuesti oma insenerigraafika töö kallale. Räägime varsti!


OH BOY, what a week! I'm in school this week and to be honest with you, it all seems too crazy much. My days start at 8.30AM and lessons last until 4.30PM at least. I've been studying every evening til it's bedtime and I now I'll continiue to do that until Friday. But at least I know I have a couple of free days waiting for me before I have to get back to work next week. 

The pictures above were taken on Sunday when we had a really chill day with my bf. I have to say, this sweatshirt is one of my favorites and it's so warm, too! Perfect for layering under a leather jacket for example. But now it's time to get back to my engineering drawing! Talk to you soon xx.

No comments:

Post a Comment