HOW TO GET YOURSELF READY FOR A NEW WEEK

Sunday, October 09, 2016
Pühapäevad on alati need päevad, mil ma mõtlen juba saabuva nädala peale ning teen igasuguseid ettevalmistusi selleks, et oleksin täielikult valmis. Ma ütlen ausalt, et uus nädal algab palju-palju paremini, kui oled selle enda jaoks läbi mõelnud ning plaanid paika pannud!


1. Tee endale kodune spa-päev
Näomaskid, juuksemaskid ja kõikvõimalikult iluprotsetuurid on hea ära teha nädala lõpus, sest siis tunned ennast esmaspäeva saabudes värske ja ilusana. Hea on ju alustada nädalat, kui tunned ennast 100% hästi!


2. Snäki tervislikult
Mõnus on küll pühapäeva õhtu veeta teleka ees ja midagi head näksida, kuid tervislikud snäkid on parimad, sest nad annavad sulle parema enesetunde ning sa ei pea järgmine päev põdema, et sõid ära terve suure topsi jäätist või paki krõpsu. Samal ajal on see ka hea viis ennast panna valmis selleks, et uuel nädalal jätkata tervisliku toitumisega.


3. Planeeri oma toidukorrad
Minu jaoks on kõige kohutavam stsenaarium see, kui sa tuled töölt koju ning pead paaniliselt mõtlema hakkama, mida õhtuks süüa teha. Seetõttu olen endale harjumuseks võtnud, et iga pühapäeva kirjutan üles õhtusöögid igaks päevaks. Palju vähem muret ning toidupoes läheb palju vähem aega!

4. Planeeri ka oma trennipäevad
Ma usun, et enamus inimesi, kes käivad tööl esmaspäevast reedeni teavad täpselt, mis päevadel nad trenni lähevad, kuid graafikuga tööga on natuke teine asi. Mina vaatan alati, mis kellaajal ma mingi päev tööl pean olema ning selle järgi märgin endale märkmikusse ära trennipäevad ning selle, mis trenni ma sel päeval teha tahan. Nii on palju lihtsam ennast rajal hoida ning ma saan endale juba varakult teadvustada oma päevakava.

5. Pane kirja päevakava
Kirjuta endale märkmikusse kellaajad töö või kooli kohta ning märgi ära ka asjad, mida sa kindlasti tahad sellel päeval ära teha. Näiteks valmistuda mõneks koolitööks või teha ära midagi koduses majapidamises. Päevaplaani järgides on palju lihtsam vajalikud asjad ära teha.


6. Get ur tan on!
Kuna esmaspäeval me tahame ikkagi tunda ennast 100%, siis on hea enda päevitusrutiin jätta just pühapäeva peale, et järgmisel päeval oleks päevitus värske ja ilus. Minu hetke ustavad kaaslased on Bondi Sands isepruunistav vaht ning nende Liquid Gold isepruunistav õli.


7. Lõõgastu ja tee midagi rahustavat
Päeva lõpus on ikkagi hea, kui saad ennast täielikult välja lülitada ning teha midagi sellist, mis paneb sind hästi tunda ja teeb su tuju heaks. Olgu selleks mõni lemmikseriaal, raamat või hoopis käsitöö. Minu jaoks on hetkel selleks hea asjaks "Gossip girl", mida juba kolmandat korda otsast peale vaatama hakkasin :D. See seriaal sobib sügisesse nii hästi ning selles on miskit nii kaasahaaravat, et ma pole siiani suutnud endale sarnast lemmikseriaali leida.1. Have a home-spa day
Face-masks, hair-masks and all other beauty retuals are waiting! This will make sure you feel your 100% when you wake up on Monday. I mean, we all wanna look our best on the first day of the week, right?

2. Snack healthy

As good as it might be to lay on the couch, watch TV and eat an ice cream or a bag of chips, it's better to snack on healthy things. Not only do they make you feel better, it's a good way to keep a habit of not snacking on junkfood. 

3. Plan your meals

I think that the worst case of scenario on a weekday is when you get home from work and you have to think about what to make for dinner that day. Do avoid this happening to me, I always plan my dinners on Sundays. It saves my nerves and a lot of time at the grocery store! :D

4. Also plan you training days

I believe that having a training plan is easy for people who work from Monday to Friday but when you work on schedule you have to plan your workouts more. I tend to look at my work schedule on Sunday and mark down the days I can workout and also what type of workout I want to do that they. That way it's more easy to stay on track and keep myself motivated.

5. Daily do-to lists

Mark down your working hours or school hours on your planner and mark down some of the things that you want to get done on that day. For example, starting a homework or doing something at home. Do-to lists keep you motivated and you're more likely to complete your tasks when you have a visual reminder to look at. 

6. Get ur tan on!

Fresh tan on a Monday - Yes please! My current favorites are from Bondi Sands - their self tanning mousse in Medium and their Liquid Gold self tanning oil. 

7. Relax and unwind

At the end of the day, it's important to completely relax and do something that makes you feel good on the inside. It could a good book, your favorite tv-show or some crafts. For me, this one thing is Gossil Girl at the moment. I've started to watch the series for the third time already and I just can't get enough. There's just something about this show that is sooo enthralling and I still haven't find any tv-show that I like as much as Gossip Girl. Any suggestions?

No comments:

Post a Comment