NYX IS HERE

Saturday, October 22, 2016

Ja NYX ongi Eestis! Ruttasin eile kohe peale kooli Viru Keskusesse, kus ühest väga vingest NYXi avamispeost osa sain. See õhtu oli täiesti ideaalne lõppenud koolinädala otsa ning mulle isiklikult andis jälle väga palju ilualast motivatsiooni juurde. Mul on ülimalt hea meel, et nüüd leiab Kaubamaja iluosakonnast niivõrd ägeda ja hea brändi. Ütleme nii, et minu arust on NYXi tootevalik täiesti hämmastav ning ei anna väga võrreldagi teiste kosmeetikabrändidega, mida Eestist osta saab. Kõik need värvid ja see, et reaalselt kõik meigitooted on nende valikus olemas. Nii palju asju tahaks juba järgi katsetada! Eile tõin endaga kaasa Wicked Dream meigipaleti ning muidugi Lip Lingerie vedela huulepulga. No ma olen ikka vägaaa põnevil neid täna kohe katsetama hakata! 

Tahaks öelda suurimad tänud NYXile eilse kutse eest ning sellise toreda õhtu eest. Samuti on minu arust täiesti imetlusväärne, kuidas inimesed on võtnud endale eesmärgiks tuua Eestisse midagi uut ja ägedat ning et see kõik on nüüd lõpuks tehtud. Aitäh selle eest! :)NYX Cosmetics is finally in Estonia! Yesterday I basically ran home from school and to Viru Keskus shopping centre right away. I got to be a part of the excliusive opening party right in the centre of Viru Keskus and it was assome! I am truly happy that we have this great beauty brand with us now. It's like incomparable with any other cosmetics brand available in Estonia. I think I'm gonna spend a looot of time at Kaubamaja now. Yesterday I came home with Wicked Dreams makeup palet and one Lip Lingerie of course. I'm so excited to try them out today!

I would like to thank NYX for yesterday and overall the people behind that all. It's admirable how they once set a goal to bring NYX to us and today, the day has come. Thank you for that! 

No comments:

Post a Comment