OVER THE KNEES

Saturday, October 15, 2016
Wearing: scarf and faux suede jacket - H&M / jeans - Vero Moda / boots - HERE / sweater - HERE


Heii people! Long time no me :D . See nädal on läinud kuidagi niii kiiresti, et peale tööpäevi pole peale õppimise midagi teha jõudnudki. Täna võtsin aga aja täiega maha ja nautisin oma vabat päeva koos kaksikõega shopates. Sain mõned väga coolid asjad ja täiesti ideaalsed kaaslased sügiseks. Ka tänastel pilditel ilutsevad saapad ning kamspun on ühed hiljutised ostud Misspap'i lehelt. Ma armastan neid saapaid! Veetsin täna nendega terve päeva ringi jalutades ning mul ei tekkinudki tahtmist surra :D. Lisaks annavad need nii palju sooja juurde, sest ulatuvad üle põlvede. Leidsin täna kaks ideaalset kampsunit, mis just nende saabaste jaoks loodud on. Peale suurt shoppamist helistas mulle kuller ning sain ka enda väikse NYX'i pakikese kätte. Ma olen niii põnevil ja õnnelik, et NYX juba järgmine nädal Kaubamajas oma leti avab! See on üks nendest bärdidest, mida juba aastaid olen jälginud ning igatsenud ning nüüd kohe-kohe on nad lõpuks meiega. Super!


Nüüd aga on aeg nautida laupäeva õhtut mõne hea filmiga (või siis insenerigraafika kodutööga..). Ilusat nädalavahetust, armsad!


Heyyy people, long time no me :D. This week has passed by so fast and I've managed to do nothing but working and studying. Today I decided to take a day off from everything and I had a great shopping day with my twinsister. I got some really cool stuff and can't wait to show you these. The boots that I'm wearing today are actually a new purchase, too. I ordered these beauties from Misspap and I'm obsessed with these! They look so good and keep me warm for the colder days like today (only 3C!). I also got an exciting phone call right after we had finished shopping. It was the courier who gave my a little surprise package from NYX Cosmetics. I am soo excited and happy that NYX is opening in Estonia next weekend! This is like one of the makeup brands that I've been wanting here for many years now and they're finally here! 

The day has been great and now it's time to enjoy the evening with a great movie. Have a good weekend, lovelies!

No comments:

Post a Comment